Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24697DE
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1877,00 PLN
Opis produktu

Pralka turystyczna z wirówką

Mieszkasz w akademiku lub na stancji? A może wybierasz się na urlop i zależy Ci na możliwości prania swoich ulubionych rzeczy na bieżąco? Pralka turystyczna Costway to idealna propozycja dla Ciebie. Turystyczna pralka dedykowana jest wszystkim osobom, które mimo małej przestrzeni chcą sobie zagwarantować wygodne i funkcjonalne rozwiązania na co dzień. Pralki turystyczne idealnie nadają się do akademików oraz jako wyposażenie przyczepy kempingowej. Często też wykorzystywane są w wynajmowanych czy służbowych mieszkaniach.

Dlaczego warto wybrać naszą pralkę?

Pralko-wirówka turystyczna Costway jest bardzo funkcjonalna i tania w eksploatacji. Posiada 10 trybów pracy oraz możliwość regulacji wody na 8 poziomach, dzięki czemu bez problemu można dostosować odpowiedni program prania do swoich potrzeb. Pojemność pralki to aż 4,5 kg, więc swobodnie można jednorazowo wyprać dużą porcję wsadu. Pralka turystyczna jest też niezwykle energooszczędna. Cechuje ją nie tylko małe zużycie energii, ale nie potrzebuje też dużo wody, żeby wykonać pranie. Czytelny i przejrzysty wyświetlacz LCD pozwala na bieżąco kontrolować pracę urządzenia.

Wygoda i oszczędność na co dzień

Turystyczna pralka to bardzo wygodne i funkcjonalne urządzenie. Sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach i nie narazi nas na duże koszty za energię i wodę. Możesz mieć zawsze czyste rzeczy, niezależnie od miejsca, w którym akurat mieszkasz. Turystyczna pralka Costway została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją wytrzymałości i trwałości urządzenia. Taka pralka, mimo nieskomplikowanej budowy, może służyć nam przez lata.

Dane szczegółowe

Napięcie: od 220 do 240 V

Częstotliwość: 50 Hz

Moc: od 250 do 310 W

Pojemność: 4.5 kg

Kolor: szary

Wymiary

Szerokość: 50 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 85 cm

Waga: 27.5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski