Wczytuję dane...
Kod producenta: HW55009NA
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
306,00 PLN
Opis produktu

Często masz trudności z dotarciem do przedmiotów przechowywanych na wysokich miejscach w Twoim domu lub wykonaniem prostych czynności, takich jak wymiana żarówki? Świetnym pomysłem na rozwiązanie tych problemów jest zakup drabinki domowej 3-stopniowej drewnianej! Jest mała, łatwa do przechowywania i - w porównaniu z tradycyjną drabiną - wygodna do transportu po całym mieszkaniu. Świetnie sprawdzi się również jako kwietnik czy dekoracja w stylu rustykalnym lub vintage.

Drabinka domowa 3-stopniowa drewniana

Drabina 3-stopniowa jest idealna do użytku domowego, ponieważ jest lekka i łatwa do przenoszenia między pokojami. Wybierając odpowiednią, pamiętaj, aby sprawdzić odległość między stopniami i ciężar podtrzymywany przez drabinę. Upewnij się, że ten model będzie idealny dla wszystkich korzystających osób. Warto też sprawdzić inne drabinki w naszym sklepie. 

Domowa drewniana drabinka z 3 stopniami

Najlepiej przechowywać 3-stopniową drabinę domową w miejscu łatwo dostępnym dla reszty domowników i używać jej, kiedy tylko tego potrzebujesz. Dzięki temu wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Nie będziesz już musiał stawać na meblach do tego nieprzeznaczonych, by dostać się do talerza, który znajduje się na ostatniej półce w szafce kuchennej. 

Czy wiesz, że nie zaleca się używania metalowych lub aluminiowych drabin do majsterkowania w sieci elektrycznej? Materiały te są przewodnikami elektrycznymi i dlatego mogą generować wstrząsy! Najbezpieczniejsza będzie właśnie drewniana drabinka, taka jak ta! Mimo wszystko w przypadku prac domowych, takich jak wymiana żarówek, nie zapomnij wyłączyć na chwilę prądu. 

Cechy

Stabilny składany podest ułatwi Ci wykonywanie prac domowych!

Kompaktowa i łatwa do przenoszenia - możliwość składania dolnych stopni oraz lekkość użytych materiałów sprawiają, że drabinkę można z łatwością przenosić i przechowywać

Stabilna bezpieczna konstrukcja - solidna konstrukcja z wysokiej jakości lakierowanego drewna sosnowego zapewnia trwałość na lata

Dobrze wypolerowana powierzchnia - powierzchnia podestu jest odpowiednio oczyszczona, nie posiada zadziorów, czy drzazg

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 90 kg

Materiał: lakierowane drewno sosnowe

Wymiary

Szerokość: 38.5 cm

Wysokość: 65 cm

Głębokość: 58 cm

Głębokość po złożeniu: 36 cm

Waga: 5.4 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski