Wczytuję dane...
Kod producenta: ST39512
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
338,00 PLN
Opis produktu

Drewniana sztaluga malarska regulowana z wysuwaną szufladą

Regulowana wysokość: Sztaluga posiada regulowany stojak z górną krawędzią płótna na wysokości od 151 do 194,5 cm, w zależności od tego, czy malujesz stojąc, czy siedząc. Dodatkowo, dzięki obrotowemu pokrętłu u góry możliwe jest umocowanie płótna o wysokości do 92 cm.

Duża szuflada i półka: Ponieważ podczas malowania potrzebny jest stały dostęp do pędzli, wody, farb, palet i wielu innych akcesoriów, pomyśleliśmy o dodaniu dużej szuflady. Sprawdzi się przy poręcznym przechowywaniu potrzebnych przyborów a dodatkowo pojemna półka pozwoli na odkładanie akcesoriów w zasięgu ręki.

Naturalne i trwałe drewno bukowe: Wykonana w 100% z drewna bukowego, sztaluga jest bardzo trwała, zachowuje swój prawidłowy kształt. Drewno zostało wykończone i zalakierowane aby zapewnić przyjemność korzystania ze sztalugi i jednocześnie zwiększyć jej wytrzymałość.

Stabilna konstrukcja z solidnymi łączeniami: Cztery nogi usztywnione ramą z szufladą oferują stabilność i sztywność sztalugi, co za tym idzie komfortową pracę nad kolejnym dziełem. Ponadto solidne łączenia trzymają mocno i pewnie co można zauważyć po jakości metalowych elementów.

Dla każdego miłośnika malowania: Drewniana sztaluga jest idealna dla artystów, studentów i malarzy amatorów. Niezależnie od stylu: od szkiców po akwarele, od malarstwa olejnego po gwasze, sztaluga będzie podstawowym narzędzie pasywnym Twojej pracy. Poza samym procesem twórczym może również służyć do eksponowania Twoich dzieł.

Dane szczegółowe:

Kolor: naturalny

Materiał: drewno bukowe

Wymiary : 44 x 41,5 x 151-194,5 cm

Maksymalny rozmiar płótna: 92 cm

Waga: 7,28 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski