Wczytuję dane...
Kod producenta: ST39510
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
414,00 PLN
Opis produktu

Drewniana sztaluga malarska regulowana

Wielofunkcyjna konstrukcja zapewniająca maksymalną wszechstronność: drewniana sztaluga jest idealna dla artystów, studentów i dorosłych. Bez względu na styl malowania, czy to szkice, akwarele, obrazy olejne czy gwasze, spełni Twoje potrzeby. Sztaluga może być również wykorzystywana do eksponowania plakatów w lokalizacjach komercyjnych.

Przenośna konstrukcja: Dzięki możliwości złożenia sztaluga jest łatwa w transporcie. Dzięki antypoślizgowym nóżkom jest bardzo stabilna nawet na nierównych powierzchniach. Szuflada o szerokości 28,5 cm mieści wszystkie rodzaje przyborów malarskich. Od teraz możesz zabrać ze sobą sztalugę i malować w plenerze!

Stabilna konstrukcja z solidnymi łączeniami: Cztery nogi usztywnione ramą z szufladą oferują stabilność i sztywność sztalugi, co za tym idzie komfortową pracę nad kolejnym dziełem. Ponadto solidne łączenia trzymają mocno i pewnie co można zauważyć po jakości metalowych elementów.

Duża szuflada dla większej praktyczności: Ponieważ podczas malowania potrzebny jest stały dostęp do pędzli, wody, farb, palet i wielu innych akcesoriów, pomyśleliśmy o dodaniu dużej szuflady. Sprawdzi się przy poręcznym przechowywaniu potrzebnych przyborów a dodatkowo pojemna półka pozwoli na odkładanie akcesoriów w zasięgu ręki.

Naturalne i trwałe drewno bukowe: Wykonana w 100% z drewna bukowego, sztaluga jest bardzo trwała, zachowuje swój prawidłowy kształt. Drewno zostało wykończone i zalakierowane aby zapewnić przyjemność korzystania ze sztalugi i jednocześnie zwiększyć jej wytrzymałość.

Dane szczegółowe:

Kolor: naturalny

Materiał: drewno bukowe

Wymiary : 71 x 114 x 183 cm

Maksymalna wysokość: 183 cm

Szerokość podstawy: 71 cm

Głębokość podstawy: 114 cm

Szerokość tacki: 37 cm

Głębokość półki: 4 cm

Szerokość szuflady: 28,5 cm

Wymiary po złożeniu: 38 x 15 x 50 cm

Waga: 6,1 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski