Wczytuję dane...
Kod producenta: FP10078DE-DK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
524,00 PLN
Opis produktu

Domowa kostkarka do lodu

Nasza maszyna do lodu posiada 6-minutowy cykl pracy, który może wyprodukować 15 kg lodu w ciągu dnia. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l, oraz kosz na lód o pojemności 0,5 kg. Produkuje kostki lodu w kształcie kuli z 2 rozmiarami do wyboru. Sygnał dźwiękowy informuje o zapełnieniu pojemnika na lód i braku wody. Posiada również funkcję czyszczenia, którą uruchamia się poprzez przytrzymanie przycisku zasilania przez 5 sekund. Ta maszyna do lodu jest idealna do zimnych napojów, utrzymywania owoców morza w chłodzie lub przygotowywania smoothies. Obudowa izolująca ma 3 warstwy, dzięki czemu możesz przechowywać kostki lodu przez 8 godzin.

Wydajna maszyna do lodu: Maszyna produkuje maksymalnie 15 kg lodu w ciągu 24 godzin i jest idealna do użytku domowego oraz komercyjnego. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,5 l i wymaga ręcznego napełniania. Każdy cykl wytwarza 9 kostek lodu w czasie 6-13 minut.

Okrągłe kostki w 2 rozmiarach: Maszyna oferuje produkcję 2 rozmiarów kostek lodu do wyboru. W zestawie znajduje się również łopatka do porcjowania, umożliwiająca podawanie kostek lodu.

30-minutowe czyszczenie: Naciskając przycisk zasilania przez ponad 5 sekund, maszyna do lodu rozpocznie 30-minutową fazę samooczyszczania, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wysiłek.

Przechowywanie lodu przez 8 godzin: Obudowa jest wystarczająco szczelna, aby zachować chłód wewnątrz maszyny. Jeśli temperatura otoczenia wynosi 25°C, urządzenie będzie utrzymywać lód w chłodzie przez co najmniej 8 godzin. Kosz na lód jest wyjmowany i ma pojemność 0,5 kg.

Bezpieczna i łatwa w użyciu: Maszyna jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy dolać wody do zbiornika i wybrać wielkość kostek. Dotykowy panel sterowania z ekranem LCD sprawia, że obsługa jest bardzo intuicyjna.

Cechy:

  • 30-minutowe samooczyszczanie, które oszczędza wysiłek
  • Łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi sterowania i ekranowi LED
  • Dźwiękowe sygnały, informujące o małej ilości wody, lub gdy pojemnik na lód jest pełny
  • Kostki lodu w kształcie kuli o 2 rozmiarach do wyboru
  • Przechowywanie kostek do 8 godzin w temperaturze otoczenia 25°C 
  • Pojemność 0,5 kg lodu, cykl produkcyjny 6-13 minut
  • Korek spustowy do łatwego opróżniania roztopionego lodu
  • Łyżka do porcjowania

Dane szczegółowe:

Wydajność: 15 kg / 24 godziny

Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 L

Czas przygotowania lodu: 6-13 minut

Wymiary: 22,5 x 32 x 32,5 cm

Długość przewodu zasilającego: 142 cm

Materiał: ABS, PP, szkło

Waga produktu: 8,5 kg

Napięcie: 220 - 240 V 50/60 Hz

Paczka zawiera:

1 x maszyna do lodu

1 x instrukcja

1 x łyżka do porcjowania

1 x korek spustowy

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski