Wczytuję dane...
Kod producenta: NP10488-1
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
204,00 PLN
Opis produktu

Żywopłot ze sztucznymi liśćmi

Nasz żywopłot to ozdoba, a zarazem sposób na zwiększenie prywatności w Twojej przestrzeni. Nasz sztuczny żywopłot o wymiarach 300 x 100 cm, w formie 24 paneli pozwala pokryć duży obszar dostosowując się przy tym łatwo do różnych kształtów otoczenia. Realistyczne, bujne liście zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie słońca, warunki atmosferyczne i dzięki temu nie będzie blaknąć ani łatwo się zużywać, a wszystko to owocuje długim czasem używania. Ponadto liście nie muszą być podlewane, utrzymywane, przycinane itp, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Ten żywopłot nie tylko ozdobi Twoją bramę lub ścianę, ale także ochroni Twoją prywatność zakrywając widok przed wścibskimi oczami. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu

Trwały materiał i realistyczny wygląd: Sztuczny panel z bujnymi, realistycznymi liśćmi pomaga stworzyć przyjemny i wyglądający naturalnie zakątek. Liście wykonane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie słońca, nie blaknie i wytrzymuje długie używanie.

Nie wymaga pielęgnacji: Sztuczny żywopłot z liśćmi bukowymi ma wymiary 300 x 100 cm i zajmuje powierzchnię 3 m2. Ponadto nie wymaga konserwacji, nawożenia, podlewania ani przycinania. A dzięki temu oszczędzasz czas i cieszysz się zielenią przez cały rok.

24 małe panele: Sztuczny żywopłot można podzielić na 24 małe panele, a każdy z nich jest połączony za pomocą zatrzasku. Możesz połączyć je w różne kształty w zależności od wielkości przestrzeni. Dzięki dołączonym opaskom, możesz połączyć panele z dowolną drewnianą konstrukcją lub stalową bramą.

Wielofunkcyjny projekt: Gęsto rozmieszczone liście buku nie tylko zapewniają prywatność w najbardziej wyeksponowanych miejscach, ale są również piękną dekoracją w pomieszczeniu. Ponadto blokują większość promieni słonecznych, nie powstrzymując przy tym cyrkulacji powietrza.

Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz: Ten sztuczny żywopłot można zginać i zakrzywiać, aby dostosować go do swoich potrzeb. Dodaje odrobinę zieleni do każdej przestrzeni i może być stosowany na podwórku, w ogrodzie, na ganku, na balkonie, w holu wejściowym, w tle zdjęć ślubnych lub innych fotografii, w salonie, w gabinecie, na balkonie, w łazience, w biurze itp.


Dane szczegółowe:

Kolor: jasnozielony

Materiał: Tkanina poliestrowa

Całkowita wielkość: 300 x 100 cm

Rozmiar po złożeniu: 100 x 13 cm

Rozmiar arkusza: 7,5 x 5,5 cm

Waga: 1,5 kg

Paczka zawiera:

  • 1 x sztuczny żywopłot
  • 10 x mocowań
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski