Wczytuję dane...
Kod producenta: HY10047HS-A
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
423,00 PLN
Opis produktu

Zestaw krzesełek dla dzieci

Te krzesełka dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości tworzywa polietylenowego, które jest materiałem wodoodpornym, odpornym na działanie słońca i blaknięcie, nie grozi mu też rdza. Ponadto wytrzymały materiał w grubych warstwach jest odporny na intensywne zabawy i jest odporny na pęknięcia. Ponadto waga każdego krzesła wynosi 5,6 kg, dzięki czemu są one stabilne i nawet silny wiatr czy deszcz nie jest w stanie zachwiać ani przesunąć ich w inne miejsce. Solidny budowa zapewnia dużą nośność do 75 kg obciążenia więc krzesełko może utrzymać nawet osobę dorosłą! Mebelki wyposażone są w szerokie oparcia i obszerne siedziska aby, dzieci mogły w nich wygodnie siedzieć. Gładka powierzchnia zapobiega zadraśnięciom podczas szalonych zabaw dzieci. Listwowa budowa zapewnia, że woda szybko zniknie z powierzchni, zapobiegając tym samym gromadzeniu się jej po deszczu. To krzesło dla dzieci jest idealne do domu, szkoły, przedszkola, ogrodu, trawnika, podwórka i innych miejsc.

Bezpieczny materiał: Wysokiej jakości materiał HDPE jest wodoodporny, odporny na wpływ słońca (nie blaknie z biegiem czasu), cechuje się wytrzymałością i niewrażliwością na korozje, zapewniając długotrwałe użytkowanie krzesła nawet w warunkach zewnętrznych. W porównaniu z drewnem, materiał polietylenowy o wysokiej gęstości nie będzie pękał, odpryskiwał ani nie będzie się łuszczyła na nim farba nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońce.

Wytrzymała budowa: Każde zewnętrzne krzesło dla dzieci waży do 5,6 kg, dzięki czemu krzesło dla dzieci stoi stabilnie na ziemi i nie jest łatwe do przypadkowego przewrócenia. Szczególnie przy silnym wietrze lub ulewnym deszczu nie musisz się już martwić, że Twoje krzesła zewnętrzne zostaną porwane przez wiatr.

Nośność 75 kg: Dzięki zastosowaniu trwałego, pogrubionego materiału, to plastikowe krzesło dla dzieci może wytrzymać ciężar nawet osoby dorosłej i jest nie do zdarcia nawet przy maksymalnym obciążeniu. Trójkątna konstrukcja pod siedzeniem zwiększa również stabilność i gwarantuje wysoką nośność.

Wygodne siedzenie: Szerokie siedzisko i oparcie zostały specjalnie zaprojektowane, aby dzieci mogły siedzieć wygodniej i cieszyć się dużą ilością miejsca. Wszystkie krawędzie są starannie wygładzone, aby chronić dzieci przed zadrapaniami. Każde wodoodporne krzesło ma wymiary 34 x 33 x 57 cm. Wysokość siedziska to 30 cm.

Łatwy montaż i konserwacja: Montaż plastikowego krzesła szkolnego jest szybki i łatwy, dzięki dołączonej instrukcji i akcesoriom. Gładka, wodoodporna powierzchnia w dużym stopniu ułatwia czyszczenie poprzez proste przetarcie ściereczką.

Dane szczegółowe:

Kolor: szary

Materiał: HDPE

Wymiary całkowite: 34 x 33 x 57 cm

Rozmiar oparcia: 34 x 27 cm

Wysokość siedziska: 30 cm

Udźwig każdego krzesła: 75 kg

Waga każdego krzesła: 5,6 kg

Paczka z produktem zawiera:

2 x krzesło

1 x instrukcja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski