Wczytuję dane...
Kod producenta: HY10047HS-1
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
382,00 PLN
Opis produktu

Stolik dla dzieci

Ten stół dla dzieci wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa HDPE, które jest materiałem wodoodpornym, odpornym na działanie słońca i blaknięcie, nie grozi mu też rdza. Ponadto waga tego stołu wynosi 10,6 kg, dzięki czemu jest stabilny i nawet silny wiatr czy deszcz nie są w stanie zachwiać ani przesunąć go w inne miejsce. Solidny blat i nogi zapewniają dużą nośność do 100 kg obciążenia. Gładka powierzchnia zapobiega zadraśnięciom podczas szalonych zabaw dzieci. Listwowy blat stołu zapewnia, że woda szybko zniknie z powierzchni, zapobiegając tym samym gromadzeniu się jej po deszczu. Ten kwadratowy stół dla dzieci nadaje się do szerokiego zastosowania, szczególnie do użytku zewnętrznego, na podwórku, w ogrodzie i przedszkolu, ale także w pokoju malucha.

Wysokiej jakości materiał: Nasz dziecięcy stół zewnętrzny wykonany jest z unowocześnionego materiału polietylenowego o wysokiej gęstości, który jest wodoodporny, odporny na działanie słońca, posiada wysoką twardości i nie grozi mu korozja. W przeciwieństwie do zwykłego drewna, nasz stół nie będzie pękał ani blakł po długim okresie ekspozycji na słońce i wodę.

Solidna konstrukcja: Zbudowany z 4 solidnych nóg i blatu o grubości 18 mm, ten stół dla dzieci jest stabilny i wytrzymały, z maksymalną nośnością do 100 kg. Ponadto nasz wytrzymały zewnętrzny stół do zajęć dla dzieci waży 10,6 kg i gwarantuje stabilną pozycję nawet przy silnym wietrze i ulewnym deszczu.

Gładka powierzchnia i łatwa konserwacja: Dzięki przyjemnemu w dotyku wykonaniu stół aktywności ma stylową powierzchnię, która zapobiega zadrapaniom delikatnej skóry dzieci i jest łatwa do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Dodatkowo konstrukcja listwowa zapobiega gromadzeniu się wody po deszczu.

Duży blat i ergonomiczna wysokość: Plastikowy blat stołu oferuje mnóstwo miejsca na różne rzeczy, odpowiednie do nauki, rysowania, zabawy, jedzenia i innych. Wysokość blatu jest specjalnie zaprojektowana dla dzieci, dzięki czemu siedzą one wygodnie i zdrowo podczas nauki lub zabawy.

Szybki montaż i szerokie zastosowanie: Ten plastikowy zewnętrzny stół dla dzieci jest wyposażony we wszystkie akcesoria i instrukcje potrzebne podczas montażu. Ten stół dla dzieci nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do miejsc na zewnątrz, takich jak dom, podwórko, ogród, trawnik i przedszkole.

Dane szczegółowe:

Kolor: szary

Materiał: tworzywo HDPE

Wymiary: 64,5 x 64,5 x 51 cm

Nośność blatu stołu: 100 kg

Waga stołu: 10,6 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x stół

1 x instrukcja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski