Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10003WH-24
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
658,00 PLN
Opis produktu

Zestaw dwóch stołków obrotowych

Szukasz najlepszych miejsc do siedzenia na imprezę? Nasz zestaw będzie doskonałym wyborem. Oba krzesełka wykonane zostały z solidnego drewna kauczukowego, które zapewnia dobrą wytrzymałość na obciążenia aż do 97 kg. Wygodne siedzenie wraz z oparciem można obracać o 360°, co daje znakomitą ergonomię. Stołki znakomicie sprawdzą się umieszczone w kuchni, restauracji lub barze.

Naturalne drewno kauczukowe: W celu uzyskania najwyższej jakości użyto litego drewna. Materiał ten nie podlega odkształceniom i wytrzymuje do 97 kg obciążenia. 

Obrotowe siedzenie 360°: Obracane o 360° siedzenie z oparciem pozwala na prowadzenie rozmów w każdym kierunku. Oparcie jest odpowiednio zaokrąglone, co zwiększa komfort siedzenia i zapobiega zmęczeniu pleców.

Ergonomiczne oparcie: Oparcie o wymiarach 45,5 x 36 cm (szer. x wys.) zapewnia najwyższy komfort. Pozwala to na optymalny relaks i odpoczynek, nawet podczas długich posiedzeń.

Design w stylu vintage: Unikalna konstrukcja stołków sprawia, że nadają się do pomieszczeń o różnym stylu dekoracyjnym. Doskonale sprawdzą się umieszczone w domu, barze, restauracji lub innych miejscach. 

Prosty montaż: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom montaż stołków jest prosty i szybki. Ich wymiary całkowite wynoszą 50 x 47 x 97 cm (dł. x szer. x wys.), a obrotowe siedzenie umieszczone zostało na wysokości 61 cm. 


  Dane szczegółowe:

  Materiał: Drewno kauczukowe

  Maksymalne obciążenie: 97 kg

  Wymiary całkowite: 50 x 47 x 97 cm

  Wymiary oparcia: 45,5 x 36 cm

  Wymiary siedziska: 45,6 x 45,6 cm

  Wysokość siedziska: 61 cm

  Waga: 16 kg

  Paczka zawiera:

  2 x stołki barowe

  1 x instrukcja

  Wysyłka do 48h
  Zwrot do 14 dni
  Zawsze darmowa dostawa
  Program Partnerski