Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66023
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
155,00 PLN
Opis produktu

Nasze kosze wykonane z wysokiej jakości trawy morskiej, dzięki czemu są ekologiczne i lekkie. Ponadto ich żelazny szkielet zapewnia doskonałą stabilność i odporność na odkształcenia. Możesz umieścić wszystkie kosze obok siebie, jeśli przestrzeń na to wskazuje, lub użyć ich oddzielnie. Mogą być używane razem, aby uzyskać więcej miejsca lub pojedynczo do umieszczania najczęściej używanych produktów, takich jak ubrania, zabawki, przekąski i inne. Doskonale nadają się również do łazienki, kuchni i pralni. 

Bardzo lekki materiał i wytrzymała konstrukcja: Kosze wykonane zostały z wysokiej jakości, lekkiej trawy morskiej. Ich szkielet z żelaznego drutu sprawia, że nie podlegają odkształceniom i są niezwykle trwałe oraz wytrzymałe. 

Przenośna konstrukcja z możliwością układania w stosy: Kosze Posiadają zintegrowane uchwyty po obu stronach, co zwiększa ich praktyczność. Ponieważ każdy z koszy waży tylko 0,5 kg, można je łatwo przenosić. Można je również układać na stosie gdy nie są używane, co pomaga zaoszczędzić miejsce.

Duża pojemność: Każdy z koszy jest w stanie pomieścić wiele różnych przedmiotów, takich jak ubrania, zabawki, przekąski, środki higieniczne i wiele innych. Doskonale nadają się do łazienki, kuchni i pralni. 

Estetyczny wygląd: Połączenie tkanej trawy morskiej i metalowej ramy sprawia, że kosze są urocze i elegancki. Ich design dodaje wnętrzu rustykalnego i nowoczesnego charakteru. 

Czyszczenie: Kosze nie wymagają montażu. W zestawie znajdują się 4 kosze. Można je łatwo wyczyścić suchą szmatką.

Dane techniczne:

Materiał: żelazo i trawa morska

Waga brutto każdego kosza: 0,67 kg

Waga netto każdego kosza: 0,5 kg

Całkowity rozmiar każdego kosza: 30 x 22 x 15,5 cm

Nie wymaga montażu

Zawiera:

  • 4 x kosze
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski