Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70526
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
626,00 PLN
Opis produktu

Zamek do skakania ze zjeżdżalnią dla dzieci

Nasz dmuchany domek zapewni dzieciom rozrywkę! Wykonany z wysokiej jakości tkaniny Oxford, jest odporny na przebicie i długotrwały. Plac do skakania otoczony jest siatką ochronną, która zapewnia dzieciom bezpieczeństwo. Dzięki 4 słupkom można go łatwo przymocować do podłoża. Można go stosować latem, zimą, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Zabawi dzieci i sprawi, że będą rosły zdrowe i silne. Ten wysokiej jakości dmuchany domek to doskonały wybór! (Uwaga: sprężarka nie wchodzi w skład zestawu).

Trwały materiał: nasz domek jest wykonany z odpornej na przebicie tkaniny Oxford, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci. Dzięki trwałym szwom i ultra grubemu materiałowi, zamek może pomieścić 2 dzieci jednocześnie.

Ochrona bezpieczeństwa: obszar skoków jest otoczony siatką ochronną, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Zjeżdżalnia jest również bezpieczna i przestronna do zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat (maksymalna liczba dzieci: 2, maksymalna waga całkowita: 90 kg, maksymalna waga pojedyncza: 45 kg)

Niekończąca się zabawa: pozwól dzieciom swobodnie skakać! Ten dmuchany domek jest specjalnie stworzony dla dzieci, aby mogły bawić się z przyjaciółmi. Dmuchana zjeżdżalnia łączy się z miejscem do skakania.

Szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie: Ten domek nadmuchuje się i opróżnia w kilka minut. Można go złożyć i staje się kompaktowy dla łatwego przechowywania. (Zalecamy użycie kompresora o mocy 450 W, nie dołączonego do zestawu).

Z akcesoriami: zamek dmuchany zawiera 4 kołki do zabezpieczenia go i zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności. W zestawie znajduje się również zestaw naprawczy, a także torba ułatwiająca transport i przechowywanie. Jest to idealny prezent dla Twoich dzieci!

Cechy:

  • Uwalnia dzieci od gier wideo i budzi ich energię
  • Wysokiej jakości, odporna na przebicie tkanina Oxford
  • Bezpieczna konstrukcja otoczona siatką zabezpieczającą przed wypadnięciem dzieci
  • Może być używany latem lub zimą, w pomieszczeniach lub na zewnątrz
  • Kompletne wyposażenie
  • Idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, 2 mogą się nim bawić w tym samym czasie

Dane szczegółowe:

Materiał: Tkanina Oxford

Wymiary produktu: 273 x 273 x 228 cm

Waga: 10 kg

Maksymalne obciążenie: 90 kg

Zakres wieku: 3-10 lat

Paczka zawiera:

1 x dmuchany domek

1 x torba transportowa

1 x zestaw naprawczy

4 x słupy

UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Normalnym zjawiskiem jest wyciekanie niewielkiej ilości wody z brzegów basenu.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Brak dmuchawy w zestawie.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski