Wczytuję dane...
Kod producenta: KC54247WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1511,00 PLN
1677,00 PLN
Oszczędzasz 166.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 524.00 PLN
Opis produktu

Wyspa kuchenna ze schowanymi kółkami

Nasza rozbudowana szafka kuchenna została zaprojektowana z blatem roboczym z drewna kauczukowego, wielofunkcyjnym stojakiem na przyprawy, bocznym drążkiem na ręczniki, 2 zamkniętymi szafkami z regulowanymi półkami i 3 głębokimi szufladami. Dzięki temu ilości miejsca do przechowywania wyposażenia kuchennego jest bardzo duża. Możesz swobodnie regulować półkę schowaną za drzwiami na wysokości 5 poziomów, aby dostosować ją do przedmiotów o różnych rozmiarach. W przeciwieństwie do innych wysp kuchennych o zwykłej budowie, nasza charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem i 5 łatwymi do przemieszczania kółkami schowanymi za elegancką listwą. Ponadto wyposażyliśmy ten mebel w metalowe prowadnice, hydrauliczne zawiasy i wyrafinowane gałki do otwierania, aby wygodnie otwierać lub zamykać wszystkie drzwi i szuflady.

Różne opcje przechowywania: Ta duża mobilna wyspa kuchenna jest wyposażona w duży blat roboczy, wielofunkcyjny stojak na przyprawy, boczny drążek na ręczniki, 2 zamknięte szafki z regulowanymi półkami i 3 głębokie szuflady do łatwej organizacji asortymentu kuchennego. Umożliwia to optymalną organizację wina, kieliszków, naczyń, słoików z przyprawami, żywności lub urządzeń kuchennych.

5-poziomowa regulacja półki: Dzięki 5-poziomowej możliwości regulacji półki schowanej za drzwiami, przestrzeń przechowywania naszej 2-drzwiowej szafy jest dostosowana do Twoich potrzeb. Odległość minimalna między poziomami wynosi 7 cm.

Mobilny wózek kuchenny: Łącząc dużą ilość miejsca do przechowywania z funkcjonalną mobilnością, sprawi, że Twoje życie będzie jeszcze wygodniejsze. W przeciwieństwie do innych wózków z 4 ruchomymi kółkami, nasz do został zaprojektowany z 5 ukrytymi kółkami dla łatwego przemieszczania i wygodnego użytkowania. Ponadto wszystkie kółka można usunąć, gdy nie są używane.

Blat z drewna kauczukowego: Wymiary 101,5 x 46 cm (szer. x głęb.), zapewniają wystarczającą przestrzeń do przygotowania i serwowania żywności. Tymczasem duży blat ma gładką powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia za pomocą wilgotnej szmatki.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja i szerokie zastosowanie: Nasza wysuwana szuflada jest wyposażona w metalowe prowadnice dla bezproblemowego otwierania i zamykania. Dla dodatkowej wygody nasze szafki zamykane są wyposażone w zawiasy hydrauliczne dla większego bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto, dzięki przenośnej konstrukcji i wyjątkowemu wyglądowi wyspy kuchennej, nasz wózek nadaje się do kuchni, jadalni, salonu lub innych miejsc.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały

Materiał: drewno kauczukowe, MDF, drewno konstrukcyjne

Wymiary całkowite (z kółkami): 127 x 46 x 91 cm

Wymiary blatu roboczego: 101,5 x 46 cm

Wymiary drzwi szafki: 77 x 34 cm

Wymiary drzwiczek szuflady: 32 x 25 cm

Wymiary ruchomej półki: 38 x 32 cm

Wymiary wewnętrzne szuflady: 28 x 25 x 18 cm

Szerokość półki na przyprawy: 33,5 cm

Obciążenie maksymalne blatu roboczego: 50 kg

Obciążenie maksymalne każdej szuflady: 10 kg

Obciążenie maksymalne każdej półki: 11 kg

Waga: 46,5 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x wyspa kuchenna

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski