Wczytuję dane...
Kod producenta: KC53961BN
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
518,00 PLN
Opis produktu

Wyspa kuchenna na kółkach z szufladą, drzwiczkami i półkami otwartymi

Nasz wielofunkcyjny wózek kuchenny oferuje mnóstwo miejsca do zagospodarowania (duży blat roboczy, głęboka szuflada, 3-poziomowa otwarta półka i jednodrzwiowa szafka). Możesz swobodnie regulować górną półkę, aby pomieścić przedmioty o różnych rozmiarach. 4 odporne na zużycie kółka pozwalają przemieścić wyspę gdziekolwiek chcesz i zatrzymać aby pozostała pewnie w miejscu w którym tego chcesz. Ten wózek kuchenny posiada również praktyczny uchwyt ułatwiający przemieszczanie. Do wyspy kuchennej dołączona jest czytelna instrukcja obsługi oraz wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki czemu można ją zmontować w krótkim czasie.

Dużo miejsca: Nasz wózek kuchenny ma blat z drewna kauczukowego, głęboką szufladę, 3-poziomową otwartą półkę i jednodrzwiową szafkę, aby zaspokoić potrzeby przechowywania całej rodziny. Może służyć do przechowywania kubków, szklanek, naczyń, warzyw, owoców, słoików z przyprawami, urządzeń kuchennych i innego asortymentu kuchennego.

3-poziomowa regulowana półka: Ten drewniany wózek kuchenny został zaprojektowany z 3-poziomową regulowaną półką, co pozwala lepiej zorganizować dostępną przestrzeń. Górną półkę można dowolnie zdejmować lub regulować (odległość między każdym poziomem wynosi 4 cm), dzięki czemu przestrzeń półek można dostosować do przedmiotów o różnej wysokości.

4 elastyczne kółka i wygodny uchwyt: Wyspa kuchenna z 4 elastycznymi kółkami, jest łatwa do przenoszenia z miejsca na miejsce. 2 z kółek wyposażone są w hamulce, dzięki czemu wyspa pozostaje stabilna po zablokowaniu. Dodatkowo metalowa rączka pozwala na wygodne i precyzyjne prowadzenie wózka.

Wszechstronny i praktyczny wózek do serwowania: Blat z drewna kauczukowego z imitacją słojów drewna nadaje mu dodatkowy akcent, aby dodać charakteru w pomieszczeniu, w którym zdecydujesz się go umieścić. Z mobilną konstrukcją i eleganckim stylem, mobilna wyspa kuchenna nadaje się do różnych przestrzeni, takich jak salon, jadalnia, kuchnia, restauracja, bar i więcej. Może być używany jako wózek serwisowy lub jako szafka. 

Stabilna konstrukcja i szybki montaż: Wykonany z solidnych płyt MDF wózek do serwowania jest stabilny i nie przesuwa się po zablokowaniu. Drewniany blat utrzymuje ciężar do 75 kg, natomiast każda półka może utrzymać do 10 kg obciążenia. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja oraz wszystkie niezbędne akcesoria do szybkiego montażu.

Dane szczegółowe

Materiał: drewno kauczukowe, MDF, metal

Wymiary całkowite: 87 x 47 x 91 cm

Wymiary wewnętrzne szuflad: 60 x 29 x 5 cm

Udźwig półki: 50 kg

Obciążenie szuflady: 10 kg

Udźwig każdej półki: 10 kg

Udźwig dolnej półki: 20 kg

Waga: 26 kg

 

Pakiet zawiera

1 x wózek kuchenny

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski