Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37447BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
243,00 PLN
Opis produktu

Wolnostojący drążek baletowy 130 cm z regulacją wysokości do 80 kg

Regulowana konstrukcja pozwala na dowolną zmianę wysokości (100/110/120/130 cm), dostosowując ją do swoich potrzeb. Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego jest miękki w dotyku i wygodny podczas tańca. Wzmocniona żelazna konstrukcja jest odporna na rdzę, zapewniając długotrwałość. Utrzymuje ciężar do 80 kg, więc możesz swobodnie i bezpiecznie tańczyć.

4 regulowane pozycje: Ma regulowaną poręcz na 4 wysokościach (100/110/120/130 cm),wystarczy przekręcić pokrętła na 2 bokach. Nasz produkt jest idealny dla osób o różnej posturze, tańczyć mogą zarówno dorośli jak i dzieci.

Trwała żelazna konstrukcja: Korpus drążka wykonany jest z wysokiej jakości, odpornego na odkształcenia, żelaza. Dodatkowo konstrukcja została pokryta farbą, dzięki czemu jest ona odporna na rdze. Zakrzywiona podstawa i wzmocniona poprzeczka dodają stabilności, więc możesz rozciągać się bez obaw. Antypoślizgowe podkładki zapewniają stabilność oraz zabezpieczają podłogę przed uszkodzeniem.

Drążek z litego drewna bukowego: Drążek wykonany jest z wyselekcjonowanego drewna bukowego, które jest bardzo trwałe, trudno go zgiąć lub złamać. Wsparty na mocnej żelaznej konstrukcji, utrzymuje do 80 kg. Dodatkowo, jest delikatny w dotyku i zapewnia pewny chwyt.

Wielofunkcyjność: Poprawia elastyczność, równowagę i postawę. Rozwija nie tylko umiejętności baletowe, ale także inne style taneczne. Ponadto, elegancki wygląd i oszczędność miejsca sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla treningu takich miejscach jak  dom, szkoła i studio tańca.

Łatwa do złożenia i przenośna konstrukcja: Nasz produkt zawiera szczegółowe instrukcje i kompletne akcesoria, aby złożyć go w krótkim czasie i bez zbytniego wysiłku. Waży tylko 8 kg i jest łatwy do przenoszenia oraz przechowywania.

  Cechy:

  • 4 regulowane pozycje (100/110/120/130 cm)
  • Idealny dla dorosłych i dzieci o różnym wzroście
  • Solidne żelazne rurki z zakrzywioną podstawą, które gwarantują stabilność
  • Antypoślizgowe podkładki, które chronią podłogę przed uszkodzeniem
  • Wysokiej jakości drewno bukowe
  • Nośność do 80 kg
  • Idealny do baletu i innych stylów tańca
  • Łatwy montaż dzięki przejrzystej instrukcji
  • Waży 8 kg i jest łatwy do przenoszenia i przechowywania

  Dane szczegółowe

  Kolor: Niebieski

  Materiał: żelazo + drewno bukowe

  Wymiary całkowite: 121 x 64 x 100-130 cm

  Wysokość słupków: 100/110/120/130 cm

  Waga: 9,7 kg

  Maksymalny udźwig: 80 kg

  Opakowanie z produktem zawiera

  1 x drążek baletowy

  1 x instrukcja

  Wysyłka do 48h
  Zwrot do 14 dni
  Zawsze darmowa dostawa
  Program Partnerski