Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37446BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
347,00 PLN
Opis produktu

Wolnostojący drążek baletowy 120 cm z regulacją wysokości do 80 kg

Nasze słupki do nauki tańca są doskonałym przyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dwa oddzielne słupki zapewniają różnorodne zastosowanie. Mogą one utrzymać do 80 kg obciążenia, co pozwala na wspólny taniec rodziców i dzieci. Lakierowany proszkowo metal jest odporny na rdzę i odkształcenia. Drążki wykonane zostały z wysokiej jakości drewna bukowego, dzięki czemu są bardzo trwałe. Całość jest bardzo prosta w użyciu, wystarczy przekręcić boczne pokrętła, aby wyregulować wysokość słupków.


Podwójny regulowany drążek: Konstrukcja z 2 drążkami, pozwala na trening 2 osób w tym samym czasie. Ich wysokość można regulować na 5 różnych poziomach (66/78/90/102/117 cm) poprzez przekręcanie bocznych pokręteł, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wysokiej jakości drewno bukowe: Drążki wykonane zostały z wysokiej jakości drewna bukowego, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Każdy z nich jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 80 kg, co zapewnia doskonałe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wzmocniona żelazna konstrukcja: Stojaki wykonane zostały z wytrzymałych, malowanych proszkowo żelaznych rur, dzięki czemu cała konstrukcja nie podlega odkształceniom oraz nie rdzewieje. Podstawa w kształcie litery H zapewnia doskonałą stabilność, a antypoślizgowe nakładki na nóżkach chronią podłogę przed zarysowaniem.

Różne zastosowania: Podwójny drążek doskonale nadaje się nie tylko do treningu baletowego, ale także do rozciągania, pilatesu i innych ćwiczeń. Całość zajmuje również bardzo mało miejsca. Doskonale sprawdzi się w domu, szkołach tańca oraz na salach tanecznych lub innych miejscach.

Prosty montaż: Dołączone akcesoria i przejrzysta instrukcja sprawiają, że montaż jest szybki i prosty. Dzięki wadze zestawu wynoszącej jedynie 10 kg transport jest łatwy i wygodny.

Dane szczegółowe:

Kolor: Niebieski
Materiał: żelazo + drewno bukowe
Wymiary całkowite: 120 x 75 x 120 cm (dł. x szer. x wys.)
Wysokość słupków: 66/78/90/102/117 cm
Waga netto: 10 kg
Maksymalny udźwig: 80 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x podwójny drążek baletowy
1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski