Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37432
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
151,00 PLN
Opis produktu

Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego montażu

Nasz drążek do podciągania idealnie sprawdzi się podczas modelowania sylwetki i wzmacniania mięśni. Wykonany został z żelaza, dzięki czemu nie odkształca się i nie podlega przemieszczaniu się podczas treningu. Jego maksymalny udźwig wynosi 136 kg. Można go zamocować w ramie drzwi lub położyć na podłodze.

Bezpieczny tradycyjny drążek: Wykonany z żelaza gwarantuje solidną i trwałą konstrukcję będącą w stanie utrzymać aż do 136 kg wagi. Wytrzymałe materiały zapewniają, stabilność i bezpieczeństwo oraz zapobiegają odkształceniom podczas użytkowania.

Ergonomiczny, wielofunkcyjny uchwyt: Ergonomiczny uchwyt chroni nadgarstek przed urazami. Ponadto, 12 piankowych obić zapewnia komfortowy uchwyt w zależności od szerokości chwytu wymaganego do ćwiczeń poszczególnych partii mięśni.

Wygodna konstrukcja: Piankowe nakładki chronią drzwi przed zarysowaniami i wgnieceniami. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z użytkowania, wszystkie uchwyty pokryte są miękką, przyjemną w dotyku pianką. Zmniejsza to zmęczenie rąk i sprawia, że trening jest bardziej komfortowy.

Prosty montaż oraz lekka konstrukcja: Dzięki mocnej i wytrzymałej konstrukcji drążek waży jedynie 3,5 kg, co zapewnia wygodę w użytkowaniu oraz prosty transport. Aby móc rozpocząć trening, całość wystarczy zawiesić na framudze drzwi. Nadaje się do drzwi o szerokości od 60 do 81 cm.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 136 kg

Zalecany rozmiar otworu drzwi: 60 - 81 cm szerokości

Materiały: żelazo, pianka

Kolor: czarny

Waga: 3,5 kg

Wymiary

Długość: 105 cm

Szerokość: 43 cm

Wysokość: 22,8 cm

Paczka zawiera:

  • 1 x drążek
  • 1 x instrukcje
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski