Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37640
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
175,00 PLN
Opis produktu

Naścienny drążek do podciągania

Ten drążek do podciągania jest w stanie sprostać różnym potrzebom treningowym i zmaksymalizować rozwój mięśni całego ciała. Możesz wykonywać różne ćwiczenia, aby wzmocnić całą górną i dolną część ciała, podciąganie, dipy, podnoszenie nóg, podnoszenie kolan i wiele innych to ćwiczenia które pozwolą Ci wszechstronnie rozwijać swoją siłę. Drążek wykonany jest z pogrubionych, malowanych proszkowo rurek stalowych i gwarantuje dużą stabilność i długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo wzmocniona trójkątna konstrukcja i powiększona podstawa poprawiają ogólną stabilność i maksymalne obciążenie (do 200 kg). Dzięki wielofunkcyjności i oszczędności miejsca na ścianie, ten drążek naścienny jest idealnym dodatkiem do domowej siłowni.

Wiele możliwych chwytów: Ten montowany na ścianie drążek do podciągania oferuje 3 różne pozycje uchwytu dla różnych treningów: ① wąski uchwyt dla bicepsów i pleców; ② średni uchwyt dla większości grup mięśniowych; ③ szeroki uchwyt dla mięśni pleców. Dzięki temu można łatwo zmieniać chwyty, aby trenować różne partie mięśni.

Stabilna i niezawodna konstrukcja: Wykonana z solidnych, nierdzewnych rur ze stali malowanej proszkowo, ta przyścienna listwa do treningu gwarantuje doskonałą stabilność i trwałość. Ponadto wzmocniona konstrukcja trójkątnych wsporników, poszerzona podstawa i solidne połączenie zapewniają stabilne podparcie i sprawiają, że jest on wystarczająco mocny, aby utrzymać nawet 200 kg.

Miękkie, antypoślizgowe uchwyty z pianki: Uchwyty są w całości miękką pianką PVC 5 mm, która zapewnia wygodny chwyt, zmniejsza zmęczenie dłoni i wydłuża tym samym czas treningu. Dodatkowo odporna na zużycie, antypoślizgowa pianka zapobiega ślizganiu się rąk z powodu potu wydzielanego podczas treningu.

Wszechstronne zastosowanie i trening całego ciała: Ten wielofunkcyjny drążek doskonale łączy się z różnymi akcesoriami fitness, takimi jak worki z piaskiem, pierścienie do ćwiczeń, paski oporowe itp. Dzięki temu montowanemu na ścianie narzędziu fitness możesz wykonywać wiele ćwiczeń, takich jak podciąganie, podnoszenie nóg lub kolan, wzmocnisz swój brzuch, plecy, ramiona, klatkę piersiową, tricepsy, bicepsy i inne mięśnie ciała.

Łatwa instalacja i oszczędność miejsca: Wszystkie niezbędne części, śruby, nakrętki i szczegółowe instrukcje znajdują się w opakowaniu. Ten drążek ścienny o nośności do 200 kg jest łatwy do błyskawicznego montażu. Kompaktowa konstrukcja pasuje do każdego miejsca w domu lub siłowni. Prosimy o instalacje na ścianach pełnych.

Dane szczegółowe

Kolor: czarny

Materiał: stal, pianka PVC

Wymiary: 95 x 50 x 19,5 cm

Waga: 4,3 kg

Udźwig: 220 kg

 

Pakiet zawiera

1 x drążek do podciągania montowany na ścianie

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski