Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24899DE-BK
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Wielofunkcyjna maszyna do lodów domowych

Przygotuj własny i pyszny domowy deser! Nasza wytwornica do lodów oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Funkcja 60-minutowego chłodzenia utrzymuje świeżość i odpowiednią konsystencję lodów. 10 krótkich sygnałów dźwiękowych informuje o skończeniu procesu chłodzenia. Dzięki sprawdzonym technologiom, urządzenie jest wytrzymałe i gwarantuje, że będzie w użyciu przez długi czas. Wszystkie elementy są zdejmowane, ułatwiając czyszczenie.

Maszyna do lodów 3w1: Wyposażona w 3 tryby, które można dostosować do swoich potrzeb, aby przygotować różne rodzaje deserów. Przy pomocy pokrętła można ustawić mieszanie, chłodzenie i uruchomienie trybu robienia lodów (maksymalnie 40 minut). Panel jest łatwy w użyciu i ułatwia przygotowanie tylu deserów ilu tylko zechcesz.

Funkcja chłodzenia: Jeżeli lody przechowywane są w maszynie, tryb chłodzenia sprawia, że smak i konsystencja są zachowane. Maszyna uruchamia się co 10 min, chłodząc 10 min. Maksymalny czas pracy w trybie chłodzenia wynosi 1 godzinę. Urządzenie wyłączy się automatycznie po 10 krótkich sygnałach dźwiękowych.

Sprężarka i silnik z zabezpieczeniem: 3-minutowe oczekiwanie chroni sprężarkę podczas zmiany trybów. Dodatkowo, zabezpieczenia wyłączają silnik gdy jest to korzystne i przedłużają jego żywotność.

Czas na lody: Nasza maszyna do lodów jest przystosowana do robienia domowych deserów w zaledwie w kilka minut. Przy pomocy własnoręcznie wybranych składników stworzysz fantastyczne smaki, możesz się tez kierować popularnymi i sprawdzonymi smakami takimi jak choćby smak waniliowy lub czekoladowy. Aby "wyczarować" lody o pożądanym smaku wystarczy, że umieścisz składniki w misce i uruchomisz odpowiedni tryb.

Łatwa do czyszczenia: Gładka powierzchnia z tworzywa ABS jest łatwa do czyszczenia, chociażby za pomocą wilgotnej szmatki. Ponadto, wszystkie nieelektryczne części można zdemontować w celu łatwiejszego czyszczenia.

Cechy:

  • 3 tryby pracy
  • Funkcja chłodzenia pozwalająca zachować smak i konsystencję lodów
  • Automatyczne wyłączenie zasilania po 10 krótkich sygnałach dźwiękowych, po 60 minutach chłodzenia
  • Sprężarka i silnik z zabezpieczeniem dla długiej żywotności
  • Zdejmowane części i gładka, łatwa do czyszczenia powierzchnia
  • Twórz wyjątkowe lody, łącząc różne składniki
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwiająca transport i przechowywanie

Dane szczegółowe:

Wymiary produktu: 35,5 x 26 x 23 cm

Kolor dominujący: czarny

Materiał: tworzywo ABS

Waga produktu: 7,5 kg

Moc: 100 KW/h

Napięcie: 220 - 240 V

Częstotliwość: 50 Hz

Paczka zawiera:

  • 1 x Wytwornica do robienia lodów
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski