Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10596CF
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
457,00 PLN
Opis produktu

Wąska konsola w stylu industrialnym

Dzięki stalowej ramie z 4 trójkątnymi stalowymi nogami, stół barowy ma dużą nośność aż 91 kg i może spełnić wiele zadań ułatwiających codzienność. Dodatkowo posiada 4 regulowane stopy, dzięki czemu ten industrialny stół barowy nie będzie rysował podłogi i dostosuje się nawet do nierównej podłogi. Dodatkowo konsola szerokości 120 cm oferuje dużo miejsca, nawet do spożywania posiłków. Pod stołem znajduje się stalowa poprzeczka do oparcia stóp i zwiększenia stabilności konstrukcji.

Wszechstronny: Jego przemysłowy wygląd artystycznie integruje, klasyczny blat i nowoczesne, proste linie, wspaniale komponują się ze sobą i wieloma wystrojami wnętrz, dzięki czemu stół barowy jest oszałamiającym dodatkiem do Twojego domu. Wysoki, wąski stół idealnie sprawdza się w ciasnych przestrzeniach np w korytarzu, oraz miejscach gdzie często przydaje się więcej miejsca aby wykonać jakieś zadanie. Idealnym przykładem jest wejście do mieszkania z siatkami pełnymi zakupów - przyjemnie jest odłożyć od razu torby, zdjąć z siebie kurtkę i buty, a wtedy zająć się rozpakowaniem zakupów. Do tego wysoki stół to dobre miejsce na kwiaty, zdjęcia i inne ozdoby.

Solidna stalowa rama: Wysoki stół barowy jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać wagę aż do 91 kg, a to dzięki jego wzmocnionej stalowej ramie. Co najważniejsze, wyposażony we wzmocnienia na wszystkich 4 rogach stołu, które eliminują chybotanie konstrukcji. Dodatkowo cała powierzchnia jest zabezpieczona przed rdzewieniem.

Oparcie dla stóp: Dodatkowo przemyślany podnóżek ma wysokość 20 cm od podłogi, można dzięki temu wyciągnąć komfortowo nogi i rozluźnić się.

Łatwy w montażu i zachowaniu czystości: Instrukcja tego stołu wyjaśnia każdy krok w szczegółach, aby pomóc Ci zrozumieć cały proces montażu. Sama instalacja jest prosta i nie zajmie dużo czasu. Jeśli chodzi o codzienną konserwację, wystarczy regularne czyszczenie miękkim ręcznikiem.

Dane szczegółowe:

Kolor: brązowy

Materiał: stal, drewno konstrukcyjne

Wymiary całkowite: 120 x 40 x 101 cm

Wysokość podnóżka: 20 cm

Udźwig: 91 kg

Waga: 12 kg

 

Pakiet zawiera:

1 x stół boczny

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski