Wczytuję dane...
Kod producenta: SP36438
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
278,00 PLN
Opis produktu

Urządzenie do ćwiczeń brzucha, pośladków i nóg 3w1

Trenuj w domu i osiągaj rezultaty, jak na siłowni! Z naszą maszyną do ćwiczeńlUnikalna konstrukcja pozwala ćwiczyć mięśnie ramion z taśmami i hantlami. Wysokość drążków jest regulowana w zależności od potrzeb.

Urządzenie wielofunkcyjne 3w1: urządzenie idealnie nadaje się do treningu różnych partii ciała, takich jak brzuch, pośladki i nogi. Umożliwia wykonanie głębokich przysiadów, brzuszków i pompek. Oprócz mięśni czworogłowych i pośladkowych, wzmocnione zostaną również kolana i stawy biodrowe.

Trwała konstrukcja żelazna o dużej nośności: urządzenie jest bardzo wytrzymałe, ponieważ jest wykonane z żelaza, dzięki czemu jest stabilne oraz doskonale nadaje się do treningu w domu, a nawet na siłowni.

Antypoślizgowa platforma na stopy z 6 podkładkami: podstawa ze stali nierdzewnej z antypoślizgową platformą zwiększa stabilność i bezpieczeństwo. Czarna gąbka jest miękka i wygodna, nie obciera stóp i chroni je przed ewentualnymi uderzeniami.

Regulacja w 6 poziomach do 14 cm: wysokość przedniego drążka można regulować aż do 14 cm. Przed wykonaniem jakiegokolwiek ćwiczenia łydka musi znajdować się blisko czarnej gąbki, a wysokość podnóżka musi zostać dobrze dopasowana.

Unikalna konstrukcja liny i hantli: z przodu znajdują się dwa otwory do treningu z taśmami oporowymi lub hantlami.

Dane techniczne
Kolor: czarno-żółty
Materiał: żelazo, pianka
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Długość: 91,5 cm
Szerokość: 43 cm
Wysokość: 37 cm

Paczka zawiera:

1 x przyrząd do ćwiczeń

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski