Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10002BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
438,00 PLN
Opis produktu

Podwójna trampolina do zabawy i ćwiczeń fitness z poręczą

Nasza dwuosobowa trampolina umożliwia wykonywanie skoków dwóm osobom jednocześnie. Trening w parach pozwala rozwijać koordynację, uczy współpracy, a przede wszystkim jest o wiele przyjemniejszy niż nudne ćwiczenia w samotności!

40 stalowych sprężyny gwarantują doskonałą sprężystość i długą żywotność trampoliny. Ich połączenie z wysoce elastycznym tworzywem PP sprawia, iż mata oddaje energię równomiernie, co przekłada się na pełną kontrolę nad podskokami.

Rama trampoliny wykonana jest z mocnej stali, która gwarantuje stabilność i nośność do 150 kg. Elastyczna mata z PP jest odporna na rozdarcia i przetarcia. Osłona brzegu z PVC zapewnia bezpieczeństwo - nie ma ryzyka, że noga lub ręka wpadnie pomiędzy sprężyny, co mogłoby doprowadzić do urazu. Nóżki zabezpieczone są podkładkami antypoślizgowymi, które poprawiają stabilność, redukują hałas i chronią podłogę.

Uchwyt można regulować w zakresie od 92 cm do 132 cm, dzięki czemu można dostosować wysokość poręczy do wzrostu użytkownika - na naszej macie mogą ćwiczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Poprzeczka poręczy zabezpieczona jest miękką pianką, dzięki czemu jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczniejsza - zapewnia doskonały chwyt nawet spoconym dłoniom. Konstrukcja trampoliny umożliwia jej złożenie, co ułatwi ci jej transport i przechowywanie.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Materiały: stal nierdzewna, PCV

Kolor: niebiesko-czarny

Całkowity rozmiar: 154 x 89 x 92-132 cm

Waga: 13,2 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski