Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37681DE-RE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1341,00 PLN
Opis produktu

Składana bieżnia elektryczna

Trenuj wygodnie, na swoich warunkach dzięki tej składanej i przenośnej bieżni. Sprzęt treningowy w domu oznacza dostępność o każdej porze, każdego dnia tygodnia. Bez marnowania czasu na podróż, z wszystkimi wygodami związanymi z naszą własną oazą spokoju. Elastyczne kółka ułatwiają przemieszczanie bieżni, dzięki czemu możesz jej używać gdziekolwiek zechcesz. Mocny silnik oferuje prędkość od 0,9 do 12 km/h i cichą pracę, a bieżnia posaida 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby pracy. Możesz użyć aplikacji Gymax, aby połączyć swoje urządzenie za pomocą Bluetooth i umieścić je w dedykowanym uchwycie. Dodatkowo, dzięki głośnikowi Bluetooth możesz słuchać muzyki z wysoką jakością dźwięku. Dodatkowo, wyświetlacz LED pokazuje dane (czas, prędkość, dystans, kalorie i tętno). Podczas biegu 5-stopniowy, antypoślizgowy i amortyzujący pasek magnetyczny zapewnia komfort dla Twoich nóg.

2 sposoby wyświetlania danych: w przeciwieństwie do tradycyjnych bieżni, nasze urządzenie nie tylko posiada wyświetlacz LED, który pokazuje różne dane, takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie i tętno, ale pozwala również podłączyć aplikację Gymax i rejestrować dane. Dodatkowo możesz korzystać z aplikacji Gymax, aby sterować bieżnią, dzielić się swoimi wynikami ze społecznością, rywalizować z innymi użytkownikami itp.

Doskonały efekt amortyzacji: dzięki 5-poziomowej bieżni magnetycznej, ta kompaktowa bieżnia jest niezwykle wygodna. Dodatkowo, antypoślizgowa i amortyzująca powierzchnia redukuje nacisk na stawy takie jak kolana czy kostki, a dzięki temu chroni nogi.

Bieganie bez hałasu: bieżnia elektryczna posiada mocny silnik, a prędkość można regulować w zakresie od 0,9 do 12 km/h. Ponadto, istnieje 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby do wyboru w zależności od celu treningu. A wszystko to przy cichej pracy urządzenia aby nie przeszkadzać pozostałym domownikom .

Głośnik Bluetooth i uchwyt na urządzenie: poprzez połączenie Bluetooth  z Twoim urządzeniem, bieżnia przenosi Twój trening na inny poziom przy użyciu głośnika. W uchwycie można umieścić telefon komórkowy lub tablet.

Składana i przenośna bieżnia: dzięki składanej konstrukcji, ta kompaktowa bieżnia jest doskonałym rozwiązaniem dla małych przestrzeni, te walory ułatwiają też łatwe jej przechowywanie. Dodatkowo, 2 wbudowane kółka pozwalają na łatwe przemieszczanie.


Dane szczegółowe:

Kolor: czarny z czerwonymi elmentami

Materiał: Stal, ABS

Wymiary po otwarciu: 113 x 57,5 x 94 cm

Wymiary po złożeniu: 113 x 57,5 x 11 cm

Wymiary taśmy magnetycznej: 95 x 39 cm

Waga: 25 kg

Udźwig: 90 kg

Prędkość: 0,9-12 km/h

Napięcie: 220-240 V/50 Hz

Moc: 550W

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski