Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10080NY
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
285,99 PLN
Opis produktu

Uniwersalna osłona sprężyn do trampolin

Osłona na sprężyny to niezbędny element każdej trampoliny, zwłaszcza jeśli korzystają z niej dzieci. Ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i ochronić użytkowników przed przypadkowym zranieniem metalowymi elementami ramy. Nasza osłona została wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu jest mocna i wytrzymała i gwarantuje długi czas użytkowania. Wewnętrzna warstwa została wypełniona pianką EPE o grubości 15 mm, która posiada właściwości izolujące i amortyzujące. Produkt jest również niepodatny na działanie warunków atmosferycznych - nie blaknie pod wpływem słońca i jest wodoodporny. Niewątpliwym atutem jest fakt, że do założenia osłony nie potrzeba żadnych narzędzi - wystarczy zamocować ją za pomocą elastycznych pasków.

Maksymalne bezpieczeństwo: Uniwersalna osłona stanowi zabezpieczenie przed przypadkowym uderzeniem o metalowe elementy ramy podczas skakania. Gruba warstwa pianki EPE zapewnia skuteczną ochronę w czasie beztroskiej zabawy. Mocne łączenia materiału sprawiają, że osłona jest solidna i odporna na upływ czasu. 

Wytrzymałe materiały: Do produkcji osłony wykorzystaliśmy tworzywa PVC i PE oraz piankę EPE o grubości 15 mm. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów produkt jest trwały i odporny na upływ czasu. Gładkie powierzchnie z tworzyw sztucznych są łatwe w czyszczeniu. 

Prosty i szybki montaż: Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby założyć osłonę na swoją trampolinę. Po wyjęciu z opakowania wystarczy zamocować ją za pomocą elastycznych pasków. 

Uwaga: W osłonie nie ma otworów na słupki mocujące siatkę.

Odporność na warunki atmosferyczne: Osłona jest wodoodporna, niepodatna na uszkodzenia i nie blaknie pod wpływem słońca - nie musisz zdejmować jej z trampoliny po każdym użytku. Jasne kolory przyciągają wzrok nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Z naszym produktem twoja trampolina zyska nowy, odświeżony wygląd.

Możliwość złożenia, niewielka waga: Dzięki możliwości złożenia przechowywanie osłony nie sprawi ci żadnych kłopotów - po sezonie schowaj ją do szafy lub wrzuć do ogrodowego schowka. Niewielka waga i kompaktowe wymiary umożliwią wygodny transport.


Dane szczegółowe:

Kolor: niebieski

Materiały: PVC, EPE, PE

Średnica osłony: 304 cm

Do sprężyn o długości: 14 cm

Do mat do skakania o średnicy: 264 cm

Szerokość osłony: 30 cm

Szerokość kołnierza: 10 cm

Grubość pianki: 15 mm

Waga: 2,3 kg

Pakiet zawiera:

1 x Uniwersalna osłona sprężyn do trampolin

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski