Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10007BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
389,00 PLN
Opis produktu

Trampolina z poręczą dla dzieci do zabawy i ćwiczeń

Zastanawiasz się jak zaktywizować swoje dzieci? Czy zależy Ci na ich zdrowiu? Nasza kwadratowa trampolina o wymiarach 92 x 92 cm zachęci dzieci do prowadzenia zdrowego trybu życia. Dzięki macie o dużej gęstości i stalowym sprężynom, trampolina zapewni dzieciom rozrywkę podczas aktywności fizycznej. Bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo dzieci, dlatego wykonaliśmy piankową osłonę na sprężyny i poręcz. Antypoślizgowe nóżki o zakrzywionej konstrukcji nie tylko zwiększają stabilność, ale także chronią podłogę przed zarysowaniami. Jeśli szukasz prezentu dla swojego dziecka, nasza trampolina jest doskonałym wyborem.

Wysoka stabilność i bezpieczeństwo: wykonana z wytrzymałej stalowej ramy, stalowych sprężyn i sprężystej maty do skakania, ta trampolina dla dzieci utrzymuje do 150 kg. Pokrywa zabezpieczająca wokół trampoliny chroni dzieci przed upadkiem na sprężyny. Dodatkowo, pokryty pianką uchwyt jest antypoślizgowy, dzięki czemu dzieci mogą go trzymać nawet podczas intensywnego skakania.

Bezpieczny i trwały materiał: stal trampoliny jest odporna na rdzę, a mata do skakania wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, aby towarzyszyć dzieciom przez długi czas. Ponadto wszystkie użyte materiały są nietoksyczne i bezwonne.

Różne korzyści: Ta trampolina nie służy tylko do zabawy. Podczas skakania dzieci wspierają wzrost kości, zwiększają równowagę i poprawiają koordynację. Zabawa i zdrowie to gwarancja udanego dzieciństwa!

Piękne wzory: Dzięki antypoślizgowym, zakrzywionym nóżkom trampolina jest jeszcze bardziej stabilna i jednocześnie zmniejsza ryzyko zarysowania podłogi. 24 litery na osłonie zabezpieczającej sprężyny sprzyjają nauce i wspierają rozwój dzieci.

Wspaniały prezent dla dzieci: ta kwadratowa trampolina jest idealna dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Montaż jest łatwy dzięki szczegółowej instrukcji. Dzieci będą mogły skakać w domu, ale także na zewnątrz. Jest to idealny prezent dla dzieci na wyjątkowe dni.

Cechy:

 • Solidna stalowa konstrukcja zapewniająca stabilność i sprężystość
 • Osłona zabezpieczająca przed upadkiem na sprężyny
 • Powlekana rączka ułatwiająca chwyt
 • Trwały materiał wysokiej jakości
 • Umożliwia prowadzenie zdrowego stylu życia od najmłodszych lat
 • Antypoślizgowe nóżki chroniące podłogę przed zarysowaniem
 • 24 literki wspierające rozwój intelektualny
 • Sznurki bungee zapewniające solidne połączenie pomiędzy osłoną a trampoliną
 • Prosty montaż dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji
 • Idealny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
 • Idealny prezent dla Twoich dzieci na wyjątkowe dni

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 150 kg
Materiały: stal nierdzewna, PP, PCV, pianka
Waga: 9 kg

Wymiary

Wymiary całkowite: 95,5 x 99 x 87,5 cm

Wysokość maty do skakania: 23,5 cm

Zewnętrzny wymiar maty do skakania: 92 x 92 cm

Wewnętrzny wymiar maty do skakania: 63 x 63 cm

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski