Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10048+
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1879,00 PLN
Opis produktu

Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną

Chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku? Oferujemy produkt, który może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasza trampolina zachęci twoją pociechę do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Wyposażona jest w wewnętrzną siatkę ochronną, która zapewnia maksymalną ochronę podczas beztroskich harców - kupując nasz produkt zyskujesz także spokój o bezpieczeństwo swojego dziecka. Skakanie to nie tylko mnóstwo frajdy i śmiechu, ale też doskonały sposób na ćwiczenie równowagi i zwiększanie wydolności organizmu. Trampolina o średnicy 427 cm została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na korozję i trwałe. Solidne nogi gwarantują stabilność konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowania.

Solidne sprężyny, mocne odbicie: Nasza trampolina została wyposażona w 80 solidnych sprężyn, które zapewniają mocne odbicie. Mata do skakania z wytrzymałego tworzywa PP jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, gwarantując długotrwałe użytkowanie.

Siatka wewnętrzna: Wewnętrzna siatka zabezpieczająca utrzymuje sprężyny z dala od obszaru skakania, dzięki czemu zapewnia dużo skuteczniejszą ochronę. Ponadto siatka jest również odpowiednio oddalona od pionowych słupków, co pozwala uniknąć przypadkowych kontuzji. 

Bezpieczeństwo użytkowania: Nogi w kształcie litery W i mocne łączniki zapewniają większą stabilność i bezpieczeństwo trampoliny. Dodatkowo do zestawu dołączyliśmy 2-stopniową drabinkę, która umożliwia wygodne wchodzenie i schodzenie. Otwór wejściowy jest wyposażony w zamek błyskawiczny i klamrę, co chroni przed przypadkowym upadkiem z trampoliny.

Stabilna i trwała konstrukcja: Rama trampoliny została wykonana z ocynkowanych rur, które są wytrzymałe, odporne na rdzę i blaknięcie oraz zapewnią długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo pionowe słupki, do których zamocowana jest siatka zostały zabezpieczone przy użyciu rękawów z pianki.  

Szeroki zakres zastosowań: Nasza trampolina o średnicy 427 cm jest odpowiednia dla dzieci powyżej 6 roku życia. To prezent, który zachęci malucha do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Dziecko może bawić się w pojedynkę lub z przyjaciółmi, ćwicząc przy tym koordynację ruchową i równowagę. 

Dane szczegółowe

Materiały: PP, PE, PVC, stal

Wymiary całkowite: 427 x 274 cm (Średnica x wys.)

Średnica maty do skakania: 381 cm

Wysokość siatki: 183 cm

Ilość sprężyn: 80

Ilość nóżek: 4

Dla dzieci w wieku: powyżej 6 roku życia

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Waga: 63 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Trampolina

1 x Zestaw akcesoriów

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski