Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37180
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
123,00 PLN
Opis produktu

Torba do ćwiczeń z dwoma wkładami na obciążenie

Nasza torba do ćwiczeń posiada 2 wkłady do dyspozycji, więc w zależnie od Twojej siły możesz używać obciążenia 4,5 kg (z jednym wykładem) lub 9 kg (z dwoma wkładami). Dzięki temu torba dostosowana jest do  potrzeb początkujących, jak i profesjonalistów. Ciężar można dodawać lub odejmować w zależności od intensywności treningu. Podwójne rzepy oraz zamek błyskawiczny zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniając wytrzymałość, oraz szczelność. Ponadto torba jest odporna na zużycie i pozwala na trening na świeżym powietrzu.

Cechy:
Regulacja ciężaru: Nasza torba na piasek posiada 2 worki do których można nasypać piasku, tworząc tym samym możliwość treningu z obciążeniem 4,5 kg i 9 kg. Waga może być regulowana poprzez dodawanie lub odejmowanie worków z piaskiem.

Mocna i trwała konstrukcja: Dzięki wysokiej jakości, wodoodpornej tkaninie z podwójnym rzepem, torba jest niezwykle wytrzymała, pozwalając na jej użytkowanie przez długi okres czasu.

Łatwe przemieszczanie oraz przechowywanie: Torba nie przepuszcza piasku, pozwalając na cichy i spokojny trening, a ergonomiczne gumowe uchwyty ułatwiają jej przenoszenie.

Łatwe czyszczenie: Dzięki łatwemu czyszczeniu nada się również do szkoleń wojskowych.

 

Specyfikacja:

Kolor: Czarny

Materiał: PVC, Oxford Fabric

Wymiary produktu: 22 x 22 x 55 cm

Waga produktu: 0,9 kg

Rozmiar worków na obciążenie: 34,5 x 20 cm

 

Paczka z produktem zawiera:

1 x Torba na piasek

2 x 4,5 kg worek na obciążenie

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski