Wczytuję dane...
Kod producenta: CB10111
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
297,00 PLN
Opis produktu

Magnetyczna zmazywalna tablica dwustronna 96,5 x 1,5 x 76 cm

Nasza dwustronna tablica wykonana została z wysokiej jakości materiału, a dzięki aluminiowej konstrukcji ma doskonałą trwałość oraz odporność na ścieranie. Jej wymiary wynoszą 96,5 x 76 cm, dzięki czemu przystosowana jest do użytku w domu lub w biurze, zapewniając dużo miejsca do zapisywania wszelkich notatek lub przemyśleń. Gładka powierzchnia umożliwia gładkie pisanie oraz czyszczenie za pomocą dołączonej gąbki. Jest ona stosunkowo lekka, a także zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu miejsca na ścianie. Jej montaż jest prosty i szybki a cały proces wspiera dołączona do zestawu szczegółowa instrukcja oraz niezbędne akcesoria.

Dwustronna zmazywalna tablica: Nasza tablica jest dwustronna. Jej jedna strona może być używana z odpowiednimi markerami, a druga z kredą. Można ją łatwo obrócić w zależności od zapotrzebowania, dzięki czemu jest bardzo pomocna podczas prezentacji lub zajęć lekcyjnych.

Oszczędność miejsca: Tablicę można zawiesić na dowolnie wybranej wysokości. Zamontowana na ścianie zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią.

Wysokiej jakości materiał i mocna konstrukcja: Wysokiej jakości blacha biała i solidna aluminiowa rama sprawiają, że nasza tablica jest odporna na rdzę, wytrzymała i trwała. Ponadto, jej powierzchnia jest gładka i łatwa do czyszczenia.

Wszechstronne zastosowanie: Dzięki rozmiarowi 96,5 x 76 cm zapewnia ona dużo miejsca do pisania, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w domu, biurze oraz klasie. Dzięki 4 magnesom można również powiesić zdjęcia, mapy i notatki.

Łatwy montaż i wyposażenie: Prosty montaż i dołączone akcesoria: Dzięki szczegółowej instrukcji i dołączonym do zestawu akcesoriom montaż jest szybki i sprawny. Dwa zaciski klamrowe zapewniają wysoką stabilność podczas użytkowania. W zestawie znajdują się również 2 markery, 1 gumka i 4 magnesy.

Dane szczegółowe:

Kolor: Jak na zdjęciu

Materiał: Blacha stalowa, aluminium

Waga: 3 kg

Wymiary: 96,5 x 1,5 x 76 cm


Opakowanie z produktem zawiera::

1 x tablica magnetyczna

2 x markery

1 x gąbka do zmazywania

4 x magnesy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski