Wczytuję dane...
Kod producenta: CB10112
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
119,00 PLN
Opis produktu

Tablica magnetyczna do montażu na ścianie i akcesoriami

Naszą tablicę można powiesić na ścianie w pozycji poziomej lub pionowej, w zależności od zapotrzebowania. Na jej gładkiej i magnetycznej powierzchni jest dużo miejsca do pisania i wieszania notatek lub zdjęć, dzięki czemu doskonale sprawdzi się umieszczona w biurze, kuchni, a także na sali konferencyjnej lub wykładowej. Aluminiowa konstrukcja zapewnia znakomitą wytrzymałość. Ponadto, dzięki swojej niewielkiej wadze, może być przenoszona w dowolne miejsce. Zaokrąglone rogi i krawędzie zapobiegają przypadkowym urazom. Specjalna półka pozwala na wygodne przechowywanie w zasięgu ręki markerów oraz magnesów. Cała konstrukcja jest dostosowana do użytku przez dzieci i dorosłych.

2 sposoby montażu: Nasza tablica magnetyczna wyposażona została w dwa haczyki, dzięki którym można ją zawiesić na ścianie lub drzwiach. Ich rozstaw można dowolnie regulować w zależności od zapotrzebowania.

Gładka i magnetyczna powierzchnia: Gładka i trwała powierzchnia sprawiają, że tablica jest odporna na zarysowania, łatwa do czyszczenia i kompatybilna z większością zmazywalnych markerów. Może być używana na co dzień do tworzenia menu posiłków, map myśli i notatek.

Trwała i wytrzymała konstrukcja: Nasza dwustronna tablica wykonana została z solidną aluminiową ramą, dzięki czemu jest trwała i odporna na pęknięcia. Jej waga wynosi jedynie 1 kg, dzięki czemu można ją łatwo przenosić.

Zaokrąglone rogi i zdejmowana półka: Zaokrąglone rogi zapobiegają przypadkowym urazom i zwiększają żywotność tablicy. Na zdejmowanej półce o wymiarach 5 cm x 30,5 cm można przechowywać różne akcesoria, takie jak markery, gumki, magnesy.

Uniwersalne zastosowanie i doskonały prezent: Dzięki wymiarom wynoszącym 60 cm x 45 cm przystosowana jest ona do użytku na sali lekcyjnej lub konferencyjnych, w kuchni, biurze oraz innych miejscach. W zestawie znajdują się z 2 markery, 4 magnesy i 1 gumka do zmazywania. Jest to doskonały prezent dla dzieci, nauczycieli i studentów.


Dane szczegółowe:

Kolor: Biały

Materiał: aluminium, żelazo, tworzywo sztuczne

Rozmiar: 60 x 45 cm

Rozmiar uchwytu na marker: 30,5 x 5 cm

Waga: 1 kg


Paczka z produktem zawiera:

1 x biała tablica

1 x gumka do zmazywania

2 x markery

4 x okrągłe magnesy

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski