Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66164WN
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
532,00 PLN
Opis produktu

Szafka RTV z 2 szufladami i półkami

Wykonany z wysokiej jakości drewna inżynieryjnego, nasza szafka pod telewizor jest elegancka i solidnie zaprojektowana. 5 szerokich nóg gwarantuje doskonałą stabilność, a nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem. Przestronna półka może utrzymać telewizory do 55 cali i dekoracje. Dwie duże szuflady i regulowana półka oferują dużo miejsca do przechowywania książek, sprzętu audio itp. Ponadto uchwyty i gładkie prowadnice szuflad umożliwiają łatwy dostęp do schowanych przedmiotów.

Stabilna i trwała konstrukcja: Wykonana z wysokiej jakości drewna inżynieryjnego, ta szafka telewizyjna gwarantuje długą żywotność bez łatwego wypaczania i pękania. 5 nóg ze stopkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniem zapewnia całkowitą stabilność.

Dużo miejsca do przechowywania: Blat stolika TV jest wystarczająco przestronny, aby pomieścić 55-calowy telewizor i kilka dekoracji. Otwarte półki są idealne do przechowywania książek, odtwarzaczy DVD, routerów itp. Ponadto dwie duże szuflady zapewniają ukryte miejsce do przechowywania ważnych przedmiotów i zapobiegają gromadzeniu się kurzu.

Funkcjonalny design: Uchwyty i przesuwne prowadnice sprawiają, że szuflady łatwo się otwierają i zamykają, zapewniając łatwy dostęp do przedmiotów. Ponadto centralna półka ma trzy poziomy wysokości, które można wybrać wedle przedmiotów o różnych rozmiarach, dzięki czemu przestrzeń do przechowywania można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Prosty i nowoczesny styl: Proste linie i klasyczny kolor sprawiają, że ten stojak na telewizor łatwo komponuje się z różnymi wystrojami mieszkania. Niezależnie od tego, czy zostanie umieszczony w salonie, sypialni czy innym miejscu, będzie szczególnie przyciągał wzrok. Dzięki gładkiej powierzchni można go łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką,

Wielofunkcyjne centrum rozrywki: Ten drewniany stojak telewizyjny może być używany nie tylko do postawienia telewizora, ale także jako konsola lub gablota do przechowywania i organizacji przedmiotów. Do produktu dołączono łatwe do realizowania instrukcje, które ułatwiają jego montaż.

Dane szczegółowe

Kolor: orzech

Materiał: drewno modyfikowane P2

Wymiary całkowite: 120,5 x 39 x 44,5 cm

Maksymalne obciążenie blatu: 35 kg

Maksymalne obciążenie każdej szuflady: 5 kg

Maksymalne obciążenie każdej półki: 5 kg

Waga: 26 kg

Opakowanie zawiera

1 x Szafka RTV

1 x Instrukcja

Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski