Wczytuję dane...
Kod producenta: HW56756WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
656,00 PLN
Opis produktu

Biała szafka RTV

Biel to kolor, który można z powodzeniem łączyć z wieloma innymi barwami. Sprawdza się on doskonale także w różnych aranżacjach. Z tego powodu dostępna biała szafka RTV to produkt niezwykle uniwersalny, pozwalający na wkomponowanie w wyposażenie dowolnych pomieszczeń. Znajduje ona swoje zastosowanie głównie w salonach, stając się powierzchnią, na której można umieścić telewizor czy głośniki. Wszystko ze względu na zastosowany system zarządzania kablami oraz dużą ilość miejsca do przechowywania, ukrytą za szklanymi drzwiczkami niczym. Witryna ta nadaje się idealnie do umieszczenia w niej pięknych naczyń czy innych dekoracji.

Klasyczna szafka RTV do różnych aranżacji

Klasyczna szafka RTV pozwala na zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Mowa tu przede wszystkim o aranżacjach w stylu vintage czy skandynawskim. Szafka RTV biała klasyczna może być wstawiona również do pomieszczenia rustykalnego, jednak z nutką nowoczesności – objawiającą się białym kolorem i dość nieskomplikowaną konstrukcją. Sprzyjają temu ozdobne, metalowe uchwyty, kojarzące się z meblami wykorzystywanymi już wiele lat temu. To świetny wybór do pokojów, w których znajdują się również inne meble w podobnym stylu, a także o tej samej barwie.

Wytrzymała konstrukcja białej szafki RTV

Szafka pod telewizor klasyczna musi być również bardzo wytrzymała, pozwalając na wygodne korzystanie z niej – zgodnie z przeznaczeniem. Wszystko ze względu na możliwość ustawienia na niej ciężkiego sprzętu RTV. W przypadku dostępnego modelu udźwig wynosi 40 kg. Na szafce można więc bez problemu postawić telewizor, a także głośniki. Mebel powstał z zastosowaniem wysokiej jakości drewna kompozytowego, płyty MDF oraz szkła hartowanego użytego do stworzenia przeszkleń w dwóch szafkach.

Cechy

Ta szafka cechuje się solidnością i stabilną budową, co pozwala na umieszczenie na niej dużego telewizora, innych urządzeń i akcesoriów. Te możliwości czyni ją wielofunkcyjną przestrzenią rozrywkową. Dwupoziomowa półka z systemem zarządzania kablami zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby uporządkować sprzęt elektryczny. Drzwi ze szkła hartowanego z zatrzaskiem magnetycznym są bardzo wygodne do cichego otwierania i zamykania.

Dane szczegółowe:

  • Szerokość mebla: 114 cm
  • Wysokość mebla: 61 cm
  • Głębokość mebla: 48,5 cm
  • Materiał: MDF + drewno kompozytowe + szkło hartowane
  • Waga: 27 kg
  • Maksymalna nośność szafki: 40 kg
  • Maksymalna nośność półki: 10 kg
Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski