Wczytuję dane...
Kod producenta: HW64410CF
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
368,00 PLN
480,00 PLN
Oszczędzasz 112.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 372.00 PLN
Opis produktu

Szafka RTV

Jeszcze 2-3 dekady temu trudno było wyobrazić sobie umeblowanie salonu bez zamykanej szafki pod telewizor. W niemal każdym domu znajdował się bowiem odtwarzacz VHS (a później – DVD). Szafka RTV pozwalała na bezpieczne ustawienie sprzętu w pobliżu telewizora i połączenie obu urządzeń odpowiednimi kablami. W meblu przechowywało się również kolekcje kaset i płyt z filmami. Z czasem szafka pod telewizor stała się także miejscem na nagrywarkę DVD czy dekoder telewizji satelitarnej.

Współcześnie telewizory coraz rzadziej ustawia się na szafkach RTV. Moda na industrialne aranżacje wnętrz, a przede wszystkim na coraz większe przekątne ekranów, sprawiła, że najodpowiedniejszym miejscem na płaski telewizor stała się ściana. Dziesiątki filmów, na przechowanie których potrzebna była szafka pod telewizor, mieszczą się na niewielkim nośniku pamięci, który można uruchomić w gnieździe USB odbiornika. Czy to oznacza, że choćby skromna, tania szafka RTV nie jest już do niczego potrzebna?

Wprost przeciwnie! Gustowna, loftowa szafka pod TV przyda się nawet w przypadku telewizora zawieszonego na ścianie. Dziś to wokół niego tworzy się domowe centrum audiowizualne, w którym nie tylko śledzi się losy bohaterów ulubionych seriali, ale też ogląda rodzinne zdjęcia lub słucha muzyki. W takim miejscu – mimo postępującej digitalizacji – nadal przydaje się sporo przestrzeni do przechowywania i organizacji. Zamykana szafka RTV pozwoli uporządkować wszystkie niezbędne przedmioty, ochronić je przed kurzem czy zniszczeniem.

Dane szczegółowe

Materiały: płyta wiórowa, drewno sosnowe
Kolor: brązowo-czarny
Montaż: wymagany

Wymiary
Szerokość: 110 cm
Głębokość: 50.5 cm
Wysokość: 39.5 cm

Waga: 17.8 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski