Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66081BK
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Szafka pod telewizor

Ta szafka pod telewizor ma dużo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki dużej powierzchni, półce i 2 drzwiom to centrum aktywności jest nie tylko idealne do umieszczenia telewizorów do 112 cm, ale także do przechowywania zdjęć, roślin, książek, odtwarzaczy DVD, głośników itp. Otwór do przechowywania kabli pomaga łatwo utrzymać je w porządku. Dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji ta drewniana szafka może być używana jako centrum rozrywki, konsola i stolik wejściowy w salonie, sypialni i innych pomieszczeniach i będzie efektownym dodatkiem do Twojego domu. Dodatkowo konstrukcja wykonana z płyty MDF i z nogami z litego drewna sosnowego jest trwała i stabilna, wytrzymuje do 80 kg. Gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Wielofunkcyjny mebel: dzięki szerokiemu zastosowaniu, ten drewniany mebel nie tylko służy do podtrzymywania telewizorów do 112 cm, ale może być również używany jako centrum rozrywki, konsola i stolik wejściowy. Można go umieścić w różnych pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon itp.

Dużo miejsca: z przestronną powierzchnią, półką i 2 drzwiami, ta wysokiej jakości szafka TV ma dużo miejsca do przechowywania odtwarzaczy DVD, książek, ozdób i innych przedmiotów. Dodatkowo, otwór do przechowywania kabli jest wygodny do utrzymania wszystkiego w porządku.

Trwała konstrukcja: wykonane z MDF i z nogami z litego drewna sosnowego, to wysokiej jakości centrum rozrywki wytrzymuje długo i ma dużą nośność 80 kg. Ponadto konstrukcja X po obu stronach dodaje stabilności i z łatwością utrzymuje różne przedmioty.

Stylowy design: dzięki eleganckiemu wyglądowi i praktycznej konstrukcji ten wysokiej jakości stolik konsolowy jest ponadczasowym dodatkiem, który pasuje do dekoracyjnego stylu Twojego domu. Dodatkowo duża powierzchnia pozwala na umieszczenie roślin i dodanie akcentu zieleni.

Łatwy montaż i czyszczenie: dzięki szczegółowym i łatwym do zrozumienia instrukcjom, ta drewniana szafka TV jest łatwa do złożenia. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku i gotowe. Gładką powierzchnię łatwo wyczyścić wilgotną szmatką.

Cechy:

  • Może być używany jako szafka TV, centrum rozrywki lub stolik konsolowy
  • Idealny do salonu, sypialni i innych pomieszczeń
  • Dzięki dużej przestrzeni magazynowej można przechowywać różne przedmioty
  • Duża powierzchnia do postawienia telewizorów do 112 cm oraz do wyeksponowania roślin i zdjęć
  • Nie powoduje zakurzenia przedmiotów umieszczonych wewnątrz 2 drzwi
  • Z otworem do utrzymania porządku w kablach
  • Wysokiej jakości płyta MDF i nogi z litego drewna sosnowego zapewniają trwałość i stabilność
  • Sprawia, że wystrój wnętrza staje się klejnotem

Dane szczegółowe:

Materiały: MDF, drewno sosnowe

Wymiary całkowite: 112 x 40 x 61 cm

Nośność blatu: 40 kg

Nośność półek: 20 kg

Nośność szafek: 20 kg

Waga: 22 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Szafka pod telewizor

1 x Instrukcja

Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski