Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66237CF
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
182,00 PLN
Opis produktu

Stolik kawowy z półeczką

Szukasz praktycznego i stylowego stolika kawowego, który doda elegancji w salonie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - nasz stylowy stolik kawowy. Dzięki 4 solidnym drewnianym nogom i łączącą je półką stolik jest stabilny i utrzymuje 5kg na każdym poziomie. 2-poziomowa konstrukcja z blatem i półką zapewnia dużo miejsca do codziennego użytku. Dzięki kompaktowym rozmiarom można go postawić w dowolnym miejscu - obok sofy, łóżka czy w ciasnych zakamarkach.

Trwały: Nasz stolik kawowy wykonany jest z trwałego materiału. 4 solidne drewniane nogi zapewniają doskonałe wsparcie, a stolik kawowy pozostaje stabilny bez ryzyka chwiania się i wypaczania. Każdy poziom uniesie do 5 kg.

2-poziomowa konstrukcja: Pionowa budowa sprawia, że stół jest kompaktowy i oszczędza miejsce jakie zajmuje w pomieszczeniu, jednocześnie umożliwia korzystanie z dwóch otwartych poziomów.

Wygodny i wielofunkcyjny: Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji, ten stolik kawowy można wygodnie przenieść do dowolnej części pokoju. Doskonale sprawdza się w różnych miejscach. Możesz go używać jako stolika kawowego, stolika na rośliny lub stolika na przekąski.

Wspaniała dekoracja dla domu: Stolik kawowy wnosi do domu wyjątkowy akcent. Doskonale komponuje się z innymi meblami samemu pozostając ozdobą otoczenia.

Łatwy do czyszczenia i montażu: Dzięki gładkiej i lakierowanej powierzchni stolik kawowy można czyścić wilgotną szmatką, aby zachować jego nowy wygląd. Można go łatwo zmontować przy użyciu zwykłych narzędzi, postępując zgodnie z instrukcją.

Dane szczegółowe:

Kolor: brązowy

Materiał: drewno, MDF

Wymiary produktu: 39,6 x 29,6 x 73,5 cm

Waga: 5 kg

Udźwig powierzchniowy: 5 kg

Udźwig półki: 5 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Stolik kawowy

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski