Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10136CF
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
620,99 PLN
Opis produktu

Stolik kawowy z podnoszonym blatem i 2 składanymi szufladami

Stolik kawowy którego ławę możesz bezproblemowo podnieść i opuścić w zależności od swoich potrzeb. Powierzchnię można podnieść do 60 cm i przesunąć do 24 cm w bok. Ponadto metalowy system podnoszenia zapewnia niezawodne wsparcie, a podkładki antykolizyjne zapobiegają gwałtownym uderzeniom. Oprócz podnoszonego blatu, stolik ma 3 przegródki do przechowywania tego przydatnych przedmiotów. Składane szuflady materiałowe można wyjąć i używać osobno. Ten stolik kawowy cechuje solidna konstrukcja z regulowanymi podkładkami, które wyrównują poziom blatu i chronią podłogę.

Podnoszona konstrukcja: Stolik kawowy ma podnoszony blat, którego wysokości możesz dobrać odpowiednio do różnych czynności, tak aby sprawdzał się zarówno podczas picia kawy jak i pracy przy komputerze. Podnoszony blat jest wsparty przez metalowy mechanizm sprężynowy, który zapewnia stabilny i płynny ruch podnoszenia.

Duża pojemność: Stół z powierzchnią do podnoszenia ma 2 otwarte półki i ukryty przedział, które oferują dużo miejsca na komputery przenośne, zabawki, książki i wiele innych - Twój pokój będzie czysty i uporządkowany. Dodatkowo do dyspozycji są 2 składane szuflady z materiału, które wsuwają się w 2 półki i pozwalają posegregować odpowiednio przedmioty.

Mocna i trwała konstrukcja: Wysokiej jakości płyty MDF z malowanymi proszkowo stalowymi elementami metalowej konstrukcji, które gwarantują wytrzymałość i trwałość. Zamknięty stół może wytrzymać do 100 kg obciążenia. Ponadto stalowa rama z regulowanymi stopkami może zostać dostosowana również do nierównych podłóg.

Praktyczne szczegóły: Metalowy system podnoszenia zapewnia delikatne otwieranie i zamykanie, a podkładki antykolizyjne zapobiegają uderzeniom i tłumią hałas. Dodatkowo 2 wytrzymałe szuflady z materiału można wyjąć i używać osobno.

Łatwy w montażu i czyszczeniu: Całkowity rozmiar stolika kawowego z szufladami wynosi 106 x 50 x 60 cm i jest idealny do salonu, gabinetu lub pokoju dziennego. Zawiera ilustrowaną instrukcję i kompletne akcesoria. Ponadto, powierzchnia MDF jest wodoodporna i łatwa do czyszczenia, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.


Dane szczegółowe

Materiał: MDF, włóknina, stal

Wymiary całkowite: 106 x 50 x 60 cm

Obciążenie maksymalne (blat zamknięty): 60 kg

Obciążenie maksymalne (blat podniesiony): 20 kg

Obciążenie maksymalne każdej półki: 10 kg

Wymiary wewnętrzne szuflady: 42 x 34,5 x 19,5 cm

Wymiary komory wewnętrznej: 94,5 x 39,5 x 11,5 cm

Ładowność komory wewnętrznej: 20 kg

Wysokość podniesionego blatu: 60 cm

Waga: 23 kg

Pakiet zawiera:

1 x stolik kawowy

2 x składane szuflady z materiału

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski