Wczytuję dane...
Kod producenta: SP36868NY
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
118,00 PLN
Opis produktu

2-poziomowy step do aerobiku

Nasz stepper pomaga zbudować mięśnie i spalić kalorie. Idealny przedmiot dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności fizycznej. Antypoślizgowa powierzchnia pozwala na bezpieczne ćwiczenia. Antypoślizgowe nóżki zwiększają stabilność i bezpieczeństwo oraz chronią podłogę przed zarysowaniem. Regulacja wysokości pozwala na dwa ustawienia w zależności od poziomu sprawności fizycznej. Lekki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia i przechowywania, idealny do użytku w domu, w biurze, na siłowni lub na zewnątrz.

Bezpieczna powierzchnia antypoślizgowa: Powierzchnia stopnia jest pokryta antypoślizgowym wzorem z rowkami diamentowymi, który amortyzuje wstrząsy i zapobiega poślizgom. Ponadto 4 nóżki na dole zapewniają stabilność i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Regulowane poziomy na 2 wysokościach: Dzięki regulacji wysokości w zakresie od 10 do 15 cm. W związku z tym można trenować bardziej intensywnie, spalać więcej kalorii i zdobywać nowe szczyty lub ułatwić sobie trening jeżeli tego potrzebujemy.

Mocny i trwały materiał: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PP, nasz stepper jest mocny, trwały i bezpieczny w użyciu. Wytrzymuje do 250 kg zapewniając bezpieczeństwo.

Wsparcie treningu:  Pomaga budować wytrzymałość, zwiększa intensywność ćwiczeń, pozwala schudnąć i poprawia kondycję układu krążenia. Wykonując ćwiczenia aerobowe, naprzemienne wypady, pompki i przysiady, wzmocnisz mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg. Jest idealny dla wszystkich grup wiekowych oraz poziomów sprawności.

Łatwy do przenoszenia i przechowywania: Kompaktowy i lekki steper jest łatwy do przenoszenia, czy to pomiędzy treningami w domu, czy zabranie go ze sobą do biura na rozruszanie się podczas przerwy, czy wsparcie swoich ćwiczeń na siłowni.

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo PP

Wymiary: 66 x 28 x 10-15 cm

Regulowana wysokość: 10-15 cm

Maksymalne obciążenie: 250 kg

Waga: 2,18 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski