Wczytuję dane...
Kod producenta: SP36948
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
565,00 PLN
Opis produktu

Stanowisko niskiego przysiadu 8w1

Ten wielofunkcyjny przyrząd 8w1 doskonale nadaje się do wykonywania przysiadów, ćwiczeń pleców, pompek, treningu mięśni brzucha, nóg i pośladków. Solidne materiały tworzące urządzenie utrzymują do 120 kg obciążenia i gwarantują jego trwałość, stabilność oraz odporność na odkształcić. Wysokość rolek i siedziska można regulować za pomocą uchwytu w zależności od potrzeb. Uchwyty z PCV i pianką PU wspierają Twoje nogi podczas treningu. 2 koła na przedzie sprzętu pomagają w łatwym i bezwysiłkowym przenoszeniu go z miejsca na miejsce. Niewielkie rozmiary urządzenia oznaczają łatwość przechowywania i czyszczenia.

Wielofunkcyjne urządzenie treningowe 8w1: Mięśnie rdzenia, brzucha i nóg to główne grupy mięśni które rozwiniesz i wzmocnisz z naszym urządzeniem treningowym. Sissy squaty angażują mięśnie czworogłowe i pośladki oraz wzmacniają kolana i stawy biodrowe. Do haka można również przymocować taśmę oporową, aby trenować ramiona.

Rama o dużym udźwigu: Wykonana z grubego i wytrzymałego metalu, narzędzie utrzymuje do 120 kg, jest trwałe i odporne na deformację. Dolna część o kształcie litery T przylega do podłogi, więc nie przesuwa się podczas ćwiczeń co zwiększa stabilność i komfort treningu.

Antypoślizgowe podkładki i uchwyt: Stanowisko niskiego przysiadu posiada 4 antypoślizgowe podkładki, które zwiększają przyczepność i chronią podłogę. Antypoślizgowe uchwyty i przedni pedał zapobiegają ślizganiu się podczas wykonywania sissy squatów, przysiadów i skrętów.

Regulowana wysokość w 9 poziomach (do 30 cm): Zarówno siłowniki jak i siedzisko można regulować na różnych wysokościach za pomocą pokrętła w zależności od wzrostu użytkownika. Pokryte wysokiej jakości PCV i pianką PU, uchwyty na nogi gwarantują komfort podczas treningu.

Kółka ułatwiające transport: 2 kółka z przodu ułatwiają przemieszczanie bez wysiłku. Dzięki regulacji wysokości przyrząd może stać się również kompaktowy, co ułatwia jego przechowywanie.

 

Dane szczegółowe:

Materiał: żelazo, plastik, pianka PU

Wymiary całkowite: 100 x 50 x 44,5-75 cm

Rozmiar siedziska: 43 x 14 cm

Udźwig: 120 kg

Waga: 16,8 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Przyrząd treningowy

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski