Wczytuję dane...
Kod producenta: EL10001
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
518,00 PLN
Opis produktu

Stalowy sejf z klawiaturą cyfrową

Nasz sejf zabezpieczy Twoją biżuterię, dokumenty i inne drogocenne przedmioty. Wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej, która jest niezwykle wytrzymała. Ponadto dzięki dwóm wstępnie nawierconym otworom można go łatwo zamontować w ścianie. Otwiera się go za pomocą kodu numerycznego lub dołączonych do zestawu kluczy awaryjnych.

2 metody odblokowania: Cyfrowy kod liczbowy i dwa klucze awaryjne sprawiają, zapewnia podwójne zabezpieczenie kosztowności. Kod może składać się z 3-8 liczb. W przypadku zgubienia hasła lub rozładowania baterii sejf można otworzyć za pomocą awaryjnych kluczy.

Niezawodny system bezpieczeństwa: Po trzech błędnych wpisach kodu włącza się alarm i zapala się czerwona lampka. Dopiero po wprowadzeniu poprawnego kodu system bezpieczeństwa wyłączy się.

Przestronny schowek: Wnętrze sejfu wyposażone zostało w zdejmowaną półkę, co umożliwia dostosowanie schowka w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Duża pojemność pozwala na przechowywanie gotówki, biżuterii, zegarków, paszportów, cennych dokumentów i innych kosztowności.

Wysokiej jakości materiały: Nasz sejf wykonany został z wysokiej jakości, wytrzymałej stali węglowej. Zapewnia doskonałą odporność na włamania. Solidne rygle wewnątrz jego konstrukcji zwiększają bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania.

Prosta instalacja i szerokie zastosowanie: Sejf wyposażony został w 2 wstępnie wywiercone otwory i 2 kołki rozporowe do montażu na ścianie lub w szafce. Dzięki kompaktowej i praktycznej konstrukcji jest on przystosowany do bezpiecznego użytkowania w domu, biurze, hotelu lub w firmie.

Dane szczegółowe:

Długość zewnętrzna:: 36 cm

Wysokość zewnętrzna:: 26 cm

Szerokość zewnętrzna:: 25 cm

Grubość drzwi: 6,5 cm

Długość wewnętrzna:: 34 cm

Wysokość wewnętrzna:: 22,5 cm

Szerokość wewnętrzna:: 23,5 cm

Waga: 10,5 kg

Paczka zawiera:

1 x sejf elektryczny

2 x klucze zapasowe

2 x śruby rozporowe

1 x instrukcja

Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski