Wczytuję dane...
Kod producenta: EL10002
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
589,00 PLN
699,00 PLN
Oszczędzasz 110.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 590.00 PLN
Opis produktu

Sejf z klawiaturą cyfrową, stalowy sejf z systemem alarmowym

Nasz sejf wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej i solidnych śrub blokujących, dzięki czemu jest niezawodny i trwały. System bezpieczeństwa emituje sygnał dźwiękowy i miga po wielokrotnym podaniu nieprawidłowego kodu. Dzięki temu możesz bezpiecznie przechowywać w nim kosztowności, takie jak gotówka, zegarki lub dokumenty. Cyfrowa klawiatura, dwa rodzaje kluczy i interfejs micro-USB Android umożliwiają otwieranie drzwiczek nawet przy wyczerpanej baterii lub zgubionym kodzie numerycznym. Ponadto dzięki nawierconym otworom i solidnym śrubom można go przymocować na ścianie lub w szafie.

Bezpieczna i trwała stalowa konstrukcja: Nasz sejf wykonany został z wysokiej jakości, trwałej, wytrzymałej, najwyższej jakości stali węglowej. Wyposażony został również 4 stałe rygle, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Niezawodny system alarmowy: Niezawodny system alarmowy powoduje, że po wprowadzeniu trzech błędnych kodów lub wykryciu silnych wibracji włącza się alarm i zapala się czerwona lampka. Przemyślane zabezpieczenie pozwala na wprowadzenie dowolnego kodu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

3 sposoby otwierania: Nasz elektroniczny sejf wyposażony został w 2 klucze główne, 2 klucze awaryjne i interfejs micro USB Android. Podczas codziennego użytkowania wystarczy wpisać kod i użyć klucza głównego. Jeśli zapomnisz kodu, możesz użyć obu kluczy razem. Jeśli bateria została rozładowana, należy użyć ładowarki, klucza głównego i kodu.

Duża pojemność: Pojemne wnętrze zapewnia miejsce na gotówkę, biżuterię, dokumenty i inne cenne przedmioty. Zdejmowana półka pozwala na dostosowanie miejsca do przechowywania rzeczy o większych rozmiarach. Ponadto wnętrze pokryte zostało skórzaną wyściółką, która zapobiega przypadkowym uszkodzeniom drogocenności.

Praktyczna konstrukcja: Do zestawu dołączamy 2 śruby rozporowe, które pozwalają na bezpieczne zamontowanie sejfu na ścianie lub w szafie. Ponadto jego konstrukcja wyposażona została w antypoślizgowe nóżki zwiększające stabilność. Sejf posiada kompaktowe rozmiary i jest bezpieczny, dzięki czemu doskonale sprawdza się w biurze, domu, sklepie i w innych miejscach.

Dane szczegółowe:

Kolor: Czarny
Materiał: Stal węglowa
Wymiary całkowite: 36 cm x 31 cm x 41 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 13 kg

Paczka zawiera:

1 x sejf elektryczny

2 x klucze główne

2 x klucze awaryjne

2 x śruby rozporowe

1 x instrukcja obsługi

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski