Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10006PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
349,00 PLN
Opis produktu

Składana trampolina z poręczą dla dzieci do zabawy i ćwiczeń

Ta składana trampolina dla dzieci zużywa całą ich energię, dzięki czemu zarówno one jak i rodzice będą lepiej spać w nocy! Wykonana z wysoce elastycznej maty z tworzywa PP, trampolina oferuje wspaniałe doświadczenie zabawy, przy których jednocześnie wspomagany jest wzrost kości i poprawia się krążenie krwi. Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, trampolina została wyposażona w osłonę sznurów bungee i piankową otoczkę na uchwyt. Podczas skoków ciche linki bungee i antypoślizgowe podkładki nie przeszkadzają innym. Po użyciu tej mini trampoliny można ją złożyć do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie.

Bezpieczna dla dzieci: aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci, trampolina ma osłonę bezpieczeństwa, która zapobiega utknięciu stóp. Dodatkowo, poręcz pokryta jest miękką pianką, która ułatwia trzymanie uchwytu i zapobiega ślizganiu dłoni w gdy zmęczone dziecko się spoci.

Cicha: w przeciwieństwie do trampolin ze sprężynami, ta posiada 30 wytrzymałych elastycznych sznurków bungee, które nie wydają hałasu i nie przeszkadzają innym. Dodatkowo, antypoślizgowe gumowe podkładki zapobiegają rysowaniu podłogi i zapewniają, że to jedynie radość dzieci będzie słyszalnym dźwiękiem.

Korzyści ze skakania: ta wytrzymała trampolina dla dzieci nie tylko skraca czas spędzany przed ekranami telewizora, telefonu czy komputera, ale także wyzwala ich energię, wspomaga krążenie krwi, poprawia wzrost kości, rozwija równowagę i zwiększa pewność siebie. Dodatkowo rączkę można zdemontować, dzięki czemu trampolina będzie towarzyszyć dzieciom od 3 do 10 roku życia.

Składana trampolina dla dzieci: oprócz odłączanego uchwytu, nogi i pokrywa mogą być usunięte, więc mata do skakania może być złożona na dwa razy do 1/4 objętości. Ponadto, trampolinę można wszędzie bez wysiłku transportować i łatwo przechowywać.

Użytkowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz: stworzona z ramą ze stali nierdzewnej, ta składana trampolina jest perfekcyjna do użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz i oferuje dużo zabawy bez konieczności martwienia się o pogodę, którą będzie robić. Ponadto posiada dużą odporność i może udźwignąć aż do 150 kg.

Cechy:

  • Wyściełana osłona bezpieczeństwa chroniąca stopy dziecka
  • Miękka rączka pokryta pianką zapewnia wygodny i pewny chwyt
  • 30 wytrzymałych linek bungee pozwalające na ciche skakanie
  • Antypoślizgowe podkładki redukujące hałas i zapobiegające rysowaniu podłogi
  • Wykorzystuje energię dzieci dla rozwoju ich sprawności fizycznej i lepszego wzrost kości
  • Może być używany przez dzieci w wieku 3-10 lat dzięki wyjmowanej rączce
  • Wytrzymała stalowa konstrukcja, która może wytrzymać obciążenie do 150 kg
  • Idealny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, zarówno w słoneczną jak i deszczową pogodę
  • Składana konstrukcja ułatwiająca transport i przechowywanie

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 150 kg
Materiały: stal nierdzewna, PP, PCV, pianka
Waga: 7 kg
Zalecany wiek: 3-10 lat

Wymiary

Rozmiar po rozłożeniu: 92 (średnica) x 80,5 (wysokość) cm

Wymiary po złożeniu: 70 x 32 x 7,5 cm

Opakowanie zawiera:

1 x trampolina dla dzieci

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski