Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37395GN
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
320,00 PLN
Opis produktu

Składana trampolina fitness

Nasza trampolina fitness pozwala na efektywnie wykonywanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej regulowany drążek posiada 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki czemu charakteryzuje się dobrą absorpcją potu i zapewnia komfortowy uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dostosowanej elastyczności. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach zwiększają ogólną stabilność konstrukcji oraz zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można krótkim czasie  złożyć w kompaktowy kształt, aby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport.

Solidna konstrukcja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zapewnia doskonałą stabilność i trwałość. Mata wykonana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zapewnia jej znakomitą wytrzymałość oraz ułatwia jej czyszczenie.

4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co pozwala na dostosowanie trampoliny do użytkowania przez osoby o różnym wzroście. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Składana konstrukcja: Konstrukcja trampoliny jest łatwa do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i wygodnie przechowywać pod łóżkiem lub w bagażniku, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju.

Bezpieczne i ciche użytkowanie: Bezpieczeństwo użytkowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano mocne stalowe sprężyny i tkaninę oxford, co zapewnia doskonałą ochronę stóp podczas użytkowania. Dodatkowo, antypoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu podczas użytkowania oraz zwiększają stabilność całej konstrukcji.

Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są skomplikowane w montażu, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki czemu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

Dane szczegółowe:

Kolor: zielony i czarny

Materiał: żelazo, PP, tkanina oxford

Rozmiar (po rozłożeniu): 120 x 87 - 94 - 100,5 - 106,5 cm (Ø x H)

Rozmiar (po złożeniu): 89,5 x 9 cm (dł. x wys.)

Wysokość powierzchni maty od podłogi: 26 cm

Waga: 9 kg

Maksymalne obciążenie statyczne: 200 kg

Maksymalne obciążenie dynamiczne: 60 - 80 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski