Wczytuję dane...
Kod producenta: SP36162DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1153,00 PLN
Opis produktu

Składana bieżnia elektryczna - 2 tryby, 12 programów

Nasza składana bieżnia jest doskonałym narzędziem treningowym które z łatwością możesz mieć w swoim domu, dostępne o każdym dniu i każdej porze. Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości żelaza, dzięki czemu może utrzymać aż do 100 kg obciążenia. Trwały, antypoślizgowy bieżnik, został zaprojektowany z myślą o joggingu oraz treningu wytrzymałościowym. Ekran LCD wyraźnie wyświetla prędkość biegu, przebyty dystans oraz spalone kalorie, pozwalając śledzić postępy ćwiczeń w czasie rzeczywistym. Za pomocą panelu sterowania można dowolnie ustawiać prędkość i tryby, dając możliwość dostosowania sprzętu do różnych potrzeb i intensywności treningu.

Cichy i mocny silnik: Nasza składana bieżnia została zaopatrzona w wysokiej jakości silnik o mocy 400 W, co zapewnia znakomitą płynność biegu. Jej niski poziom hałasu sprawia, że jest ona przystosowana do użytku w domu lub biurze. Ponadto jej żelazna rama zapewnia doskonałą wytrzymałość podczas długotrwałego użytkowania i wytrzymuje obciążenie do 100 kg. Mogą z niej korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wiele programów i regulowana prędkość: Prędkość bieżni podlega wygodnej regulacji w zakresie od 1 km/h do 10 km/h, co pozwala dostosować ją do najróżniejszych zapotrzebowań treningowych. 12 różnych programów oferuje urozmaicone tryby treningowe dla różnych intensywności. Bieżnia posiada też klucz bezpieczeństwa który zatrzymuje bieżnię w sytuacjach awaryjnych.

Antypoślizgowy bieżnik: Odporny na zużycie pas do biegania posiada antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia doskonałą przyczepność podczas treningu. Dodatkowo jego wielowarstwowa struktura redukuje wstrząsy, co daje doskonałe uczucie amortyzacji oraz zapobiega przypadkowym kontuzjom.

Składana konstrukcja: Bieżnia ma składaną, kompaktową konstrukcję, przez co nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu. Po złożeniu jej wymiary wnoszą jedynie 130 x 58 x 28,5 cm (dł. x szer. x wys.), dzięki czemu można ją przechowywać pod łóżkiem lub kanapą. Dodatkowo wbudowane kółka pozwalają na jej wygodne przemieszczanie między pokojami.

Panel sterowania z czujnikami pulsu: Panel kontrolny wyświetla czas treningu, prędkość biegu, przebyty dystans, oraz spalone kalorie, co pozwala na wygodne i przejrzyste monitorowanie postępów oraz kondycji.

Dane Szczegółowe

Kolor: czarny
Materiał: ABS, żelazo
Waga netto: 23 kg
Maksymalny udźwig: 100 kg
Wymiary po rozłożeniu: 124 x 62,5 x 111 cm
Wymiary po złożeniu: 130 x 58 x 28,5 cm
Rozmiar powierzchni do biegania: 36 x 98 cm
Prędkość: 1,0-10,0 km/h
Moc: 400 W
Napięcie: 220 V, 50 Hz

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x składana bieżnia
1 x klucz bezpieczeństwa
1 x olej silikonowy
1 x klucz imbusowy
1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski