Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37513DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1868,00 PLN
Opis produktu

Składana bieżnia elektryczna

Praca i liczne obowiązki oraz zajęcia nie zawsze pozwalają wybrać się na siłownie lub zająć sportem na dłużej. Bieżnia z domu pozwala na natychmiastową chwile sportu i zdrowia poprawiając stan Twojej ogólnej sprawności. Podczas ćwiczeń w domu nie będzie potrzeby martwienia się o zakłócanie spokoju swojej rodziny dzięki mocnemu i cichemu silnikowi o mocy 0,75HP. Ponadto ta bieżnia elektryczna ma podwójne zastosowanie: jako bieżnia pod biurko z wybraną prędkością od 1 do 4 km lub jako maszyna do biegania z wybraną prędkością od 1 do 12 km. W ten sposób możesz swój trening prowadzić podczas pracy poprzez lekka i ciągłą pracę nóg lub trenować intensywnie, biegnąć w naturalnej pozycji. Dzięki wielu praktycznym funkcjom, takim jak czytelny wyświetlacz LED, głośnik Bluetooth, uchwyt na telefon i połączenie z aplikacją, ta bieżnia sprawia, że trening staje się przyjemnością. 5-warstwowy, odporny na wstrząsy pas biegowy oraz klucz bezpieczeństwa gwarantują trening bez ryzyka wypadku. Po zakończeniu treningu wystarczy złożyć bieżnię i łatwo przemieścić ją w odpowiednie miejsce dzięki 2 zintegrowanym kółkom.

Wielofunkcyjna bieżnia domowa: Składana bieżnia 2w1 łączy w sobie funkcje treningu intensywnego (biegania) i treningu siedzącego (chodzenia). W trybie chodzenia prędkość wynosi 1-4 km, natomiast jeśli wybierzemy bieg, prędkość wzrasta do 1-12 km. 

Pas do biegania: Dzięki odpornemu na wstrząsy 5-warstwowemu pasowi do biegania z antypoślizgowym wzorem diamentu, ta bieżnia zapewnia wygodne odciążenie dla kolan i stawów. Dodatkowo pas do biegania o wymiarach 101,5 cm x 40,5 cm jest wystarczająco szeroki, aby bezpiecznie chodzić lub biegać bez poświęcenia ćwiczeniom pełnej koncentracji, zapewniając tym samym przyjemniejszy trening.

Wyświetlacz LED i sterowanie aplikacją: Wyświetlacz LED naszej kompaktowej nieżni pokazuje dane treningowe dotyczące czasu, prędkości, odległości i kalorii, aby pomóc poznać swoją aktualną sprawność. Wyświetlaczem LED można sterować za pomocą pilota. Po połączeniu się z Gymax APP przez Bluetooth, możliwa jest rejestracja danych dotyczących ćwiczeń i inne funkcje. 

Detale: Klucz bezpieczeństwa, który łączy użytkownika z tym urządzeniem do biegania, zapewnia bezpieczny trening. Głośnik Bluetooth i uchwyt na telefon w składanej bieżni sprawią, że podczas ćwiczeń możesz dodać sobie zastrzyk muzycznej energii.

Cichy bieg: Wyposażona w mocny silnik 0,75HP, ta bieżnia elektryczna komponuje się w cichych środowisku, w którym możesz zarówno chodzić jak i biegać. Po treningu można złożyć maszynę do biegania, oszczędzając miejsce w domu. Dodatkowo 2 zintegrowane koła pozwalają na łatwe przemieszczanie bieżni w miejsce przechowywania.

Dane Szczegółowe

Kolor detali: biały

Materiał: stal, tworzywo ABS

Wymiary po rozłożeniu: 124 x 69 x 107 cm (szer. x gł. x wys.)

Wymiary po złożeniu: 132 x 69 x 13 cm (szer. x gł. x wys.)

Wymiary pasa biegowego: 102 x 41 cm (szer. x głęb.)

Udźwig: 120 kg

Zakres prędkości: 1-12 km

Napięcie: 220V/50Hz

Waga: 31,5 kg

Moc: 550W

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x bieżnia

1 x pilot zdalnego sterowania

1 x olej silikonowy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski