Wczytuję dane...
Kod producenta: BC10109BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
157,00 PLN
Opis produktu

Rowerek biegowy dla dzieci

Nasz rowerek dziecięcy przygotuje dzieci od samodzielnego chodzenia i biegania. Dziecko może rozwijać swoje umiejętności koordynacji i równowagi podczas zabawy z naszym rowerkiem. Ograniczona do 135 stopni kierownica i 4 stabilne koła gwarantują bezpieczną i stabilną jazdę. Dodatkowo rowerek został zaprojektowany z antypoślizgową kierownicą, bez pedałów i z całkowicie wypełnionymi kołami. Dla dodatkowego komfortu fotelik posiada 3 warstwy: przyjemną dla skóry wierzchnią warstwę z tworzywa PU, piankę EVA o wysokiej gęstości oraz warstwę oddychającą. Siodełko wytrzymuje ciężar do 25 kg. Dodatkowo wysokiej jakości materiały jak tworzywo PP i stop aluminium sprawiają, że jest on mocny i trwały. Lekkość sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i transportu, nawet dla dziecka.

Zaprojektowany dla 12-24 miesięcznych dzieci: Nasz rower dziecięcy z uroczym wyglądem i pięknym kolorem może przyciągnąć uwagę dziecka. Nadaje się dla dzieci w wieku 12-24 miesięcy. Ten śliczny rowerek nie tylko pomaga dziecku w nauce chodzenia, ale także rozwija jego równowagę i zdolności motoryczne w młodym wieku.

Bezpieczna i płynna jazda: Ograniczony do obrotu w zakresie 135 stopni układ kierowniczy zapobiega przypadkowym upadkom, a antypoślizgowa kierownica zapewnia stabilny chwyt. Konstrukcja bez pedałów i w pełni zabudowane koła pozwalają uniknąć włożenia stóp dziecka w obracające się koło. Dodatkowo, bezpedałowe koła EVA zapewniają płynną jazdę tak w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Przenośna konstrukcja i amortyzowane siedzenie: 1,7 kg niewielkiej wagi ułatwia przenoszenie i transport tego dziecięcego rowerka bez pedałów, oferując mnóstwo komfortu. A amortyzowane siedzisko jest zaprojektowane z 3 warstw: przyjaznej wyściółki PU, pianki EVA o wysokiej gęstości i oddychającej warstwy, dzięki czemu dziecko może siedzieć w komfortowych warunkach.

Trwała i stabilna konstrukcja: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PP i stopu aluminium, ten rower dla roczniaków i dwulatków jest wystarczająco mocny i trwały, aby utrzymać ciężar do 25 kg i zapewnić ogólną stabilność. Posiada również trójkątną ramę, rozsądną wysokość siedziska 25,5 cm i gładkie krawędzie dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Bagatelny w montażu i czyszczeniu: Z pomocą jasnych instrukcji i wszystkich niezbędnych akcesoriów, można łatwo i szybko zrealizować montaż. Dzięki temu Twój maluch może w parę chwil cieszyć się frajdą z jazdy. Ponadto malowana proszkowo powierzchnia rowerka dziecięcego gwarantuje łatwą konserwację.

 

Dane szczegółowe

Kolor: niebieski

Materiał: PP, stop aluminium

Wymiary całkowite: 48 x 24,5 x 37 cm

Odpowiedni wiek: 12-24 miesięcy

Limit wagi: 25 kg

Waga brutto: 2,5 kg

Pakiet zawiera

1 x Dziecięcy rowerek bez pedałów

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski