Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10914
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
432,00 PLN
Opis produktu

Wolnostojący stojak na wino Costway to idealne rozwiązanie do przechowywania oraz eksponowania kolekcji wina. Nasz stojak posiada aż 3 rzędy uchwytów na 16 kieliszków, 1 stojak na wino w kształcie litery „W” mieszczący aż 10 butelek oraz 1 stojak na wino w kształcie litery „X”, który pomieści aż 17 butelek. Dzięki temu, nasz stojak jest w stanie pomieścić wszystkie Państwa ulubione wina i kieliszki.

Stojak na wino został zaprojektowany z myślą o różnych rodzajach butelek, dlatego odpowiedni rozmiar butelki to 5,5-9 cm x 20-35 cm (gł. x dł.). Ponadto, nasz stojak posiada 6 półek, na których pomieścimy karafki oraz wiaderko na lód. Solidna metalowa rama zapewnia stabilność i wytrzymałość, a konstrukcja zapobiegająca przewróceniu zwiększa ogólne bezpieczeństwo. Każda półka wytrzymuje obciążenie do 45 kg.

Wyposażyliśmy nasz stojak w dodatkowe otwarte półki, które mogą być wykorzystane do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak słoiczki na przyprawy, naczynia, kosze do przechowywania lub ozdoby. Dzięki otwartej konstrukcji naszego stojaka, wszystko jest łatwo dostępne i zawsze pod ręką.

Nasz wolnostojący stojak na wino ma wymiary 81 cm x 23 cm x 166 cm (dł. x szer. x wys.). Dzięki swojemu oszczędnemu kształtowi, zajmuje minimalną przestrzeń na podłodze, co pomaga w pełnym wykorzystaniu ograniczonej przestrzeni w domu, barze, kuchni czy jadalni. Montaż naszego stojaka jest łatwy i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Przejrzysta instrukcja obsługi oraz wszystkie niezbędne akcesoria są dołączone do zestawu, co pozwala na szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie montażu.

Specyfikacja techniczna

Kolor: rustykalny brąz + czarny

Materiał: drewno konstrukcyjne + metal

Wymiary całkowite: 81 x 23 x 166 cm (dł. x szer. x wys.)

Odległość pomiędzy każdą półką: 31,5 cm, 31,5 cm, 20 cm, 20 cm, 23 cm, 22,5 cm

Pojemność butelki: 27

Pojemność szkła: 16

Odpowiedni rozmiar butelki: 5,5–9 cm x 20–35 cm (gł. x szer.)

Nośność każdej półki: 45 kg

Masa netto: 22 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski