Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37491
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
107,00 PLN
Opis produktu

Przenośny zestaw do treningu piłki nożnej

Nasz zestaw treningowy do piłki nożnej pomaga dzieciom opanować i kontrolować piłkę podczas kopania. Prosta konstrukcja pozwala na natychmiastowe kopnięcie i rozpoczęcie pełnego zabawy treningu. Wystarczy znaleźć otwarty teren z piaskiem lub trawą, wbić podstawę w ziemię, złączyć słupek i linkę. Dzięki długiemu sznurowi piłka nie poleci daleko w pole, ale szybko wróci w pobliże dziecka. Dodatkowo, trening nie będzie przerywany przez konieczność wielokrotnego chodzenia i odzyskiwania piłki. W zestawie znajduje się sprężynowe mocowanie, które zapobiega skręcaniu się liny wokół słupka podczas zabawy. Wszystkie te szczegóły zapewniają dzieciom rozrywkę podczas gry w piłkę nożną i utrzymują je w sprawności fizycznej.

Wspaniały prezent dla przyszłych gwiazd piłki nożnej: ten zestaw treningowy jest idealnym prezentem dla dzieci, które marzą o zostaniu piłkarzami! Pomaga im doskonalić umiejętności kopania i rzucania, towarzyszy im we wczesnych i zaawansowanych fazach treningu, a także daje im wiele radości z gry w piłkę nożną!

Wydajny system powrotu: Zestawy posiada system powrotu piłki a dzięki temu poprawia efektywność każdego kopnięcia. Piłka jest przymocowana do sznurka o długości 2,1 m, zostanie zatrzymana w tej odległości, a dodatkowo piłka wróci gdy tylko zawodnik pociągnie za sznurek, dzięki czemu oszczędza czas i energię na jej szukanie.

Praktyczne cechy: tyczka posiada sprężynowe mocowanie, które zapobiega plątaniu się liny. Dodatkowo, ramię obrotowe, które łączy słup z liną może obracać się swobodnie do 360°. Dodatkowo, piłka średnicy 20 cm jest miękka i elastyczna, idealna do treningu dla dzieci.

Wytrzymała stalowa tyczka i słupki: stalowa tyczka jest mocna i trwała. Powierzchnia została poddana obróbce, dzięki czemu lepiej wytrzyma warunki pogodowe podczas zabawy na zewnątrz. Ponadto, 2 paliki zawarte w zestawie mogą być włożone do wspornika podstawy w celu zwiększenia stabilności.

Łatwy do złożenia i wielofunkcyjny: ten zestaw piłkarski jest tak lekki, że można go z łatwością przenosić w dowolne miejsce. Stożkowa podstawa dopasowuje się do różnych powierzchni, takich jak piasek czy trawa. Dodatkowo, słupki połączone szpilami są łatwe w montażu.

Cechy:

  • Idealny zestaw do treningu debiutantów i młodych zawodników
  • System zwrotu piłki oszczędza czas i zwiększa efektywność szkolenia
  • Sprężynowe mocowanie zapobiega plątaniu się sznurka
  • Miękka i elastyczna piłka 20 cm idealna dla dzieci
  • Ręczny kompresor do szybkiego i łatwego pompowania
  • Stalowa tyczka do mocowania i zwiększenia stabilności
  • Łatwy w użyciu zestaw do stosowania na piasku lub trawie

Dane techniczne:

Waga: 1 kg

Wysokość: 112 cm

Wysokość użytkowa: 92,5 cm

Długość liny: 210 cm

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski