Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24963DE-BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
484,00 PLN
Opis produktu

Przenośny odkurzacz do mokrych i suchych powierzchni

Nasz wielofunkcyjny odkurzacz jest idealnym wyborem dla szerokiego zakresu zapotrzebowania. Dzięki silnikowi o mocy 1200 W z łatwością zasysa zarówno brud, jak i ciecze. Dzięki funkcji dmuchawy umożliwia on zdmuchiwanie liści. Wyposażony został w zbiornik o pojemności 25 litrów oraz przewód o długości 5 m, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych zakamarków oraz pracę przez długi czas. Konstrukcja wyposażona w cztery kółka ułatwia jego przemieszczanie. Dzięki wysoce wydajnemu systemowi filtracji może być stosowany do wszelkiego rodzaju celów. Doskonale sprawdzi się jako przyrząd sprzątający w domu, garażu, warsztacie lub sklepie.

Wszechstronna konstrukcja 3 w 1: Różne nasadki dołączone do zestawu, ułatwiają odkurzanie. Oprócz pyłu, paprochów i wiórów, można nim odkurzać również płyny. Dzięki trybowi wydmuchiwania powietrza może być on również używany jako dmuchawa do liści na podwórku.

Duża moc i wysoka wydajność: Odkurzacz wyposażony jest w silnik o mocy 1200 W, dzięki czemu spełnia on najróżniejsze zapotrzebowania. Ponadto dzięki pojemnemu zbiornikowi o pojemności 25L, nie wymaga on częstego opróżniania.

Wysoka jakość i wygoda użytkowania: Zbiornik na wodę wykonany jest z wysokiej jakości materiału PP, dzięki czemu jest stabilny i trwały. Konstrukcja z 4 kółkami ułatwia przemieszczanie w dowolne miejsce.

Bezpieczny i praktyczny: Silnik wyłącza się automatycznie, gdy poziom wody przekroczy limit. Wystarczy wtedy ją opróżnić, aby kontynuować pracę. Dzięki 5-metrowemu przewodowi i 2-metrowemu wężowi można dotrzeć w każdy, nawet trudnodostępny zakątek pomieszczenia.

Bogate wyposażenie: Do odkurzacza dołączony jest szeroki zakres akcesoriów, w tym 1 gąbka, 1 worek papierowy, 1 filtr, 1 rura, 1 szczotka, 1 ssawka szczelinowa, 1 szczotka do kanap, 1 szczotka do dywanów i 2 węże z tworzywa sztucznego. Cały ten zestaw sprawia, że nasz sprzęt doskonale sprawdzi się w każdym domu, garażu, warsztacie, samochodzie oraz sklepie, lub w innych miejscach.

Dane szczegółowe

Kolor: Niebieski

Materiał: Tworzywo sztuczne

Wymiary całkowite: 33,5 x 33,5 x 61cm

Pojemność zbiornika: 25 L

Moc: 1200W

Napięcie: 220-240V/50Hz

Siła ssania: 16kPa

Hałas: ≤ 84 dB

Długość przewodu zasilającego: 5 m

Waga: 6,2 kg

W zestawie

 • 1 x Odkurzacz
 • 1 x Gąbka
 • 1 x Torba papierowa
 • 1 x Filtr piankowy
 • 1 x Rura
 • 1 x Szczotka do skrobania
 • 1 x Ssawka szczelinowa
 • 1 x Szczotka do sofy
 • 1 x Szczotka do dywanów
 • 2 x Węże z tworzywa sztucznego
 • 1 x Instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski