Wczytuję dane...
Kod producenta: FP10113DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
2553,00 PLN
Opis produktu

Przenośny klimatyzator 4w1

Przenośny klimatyzator 14000 BTU: Nasz klimatyzator 14000 BTU zapewni ci optymalną temperaturę powietrza. Sprawdzi się w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni 40 m2, pracując w zakresie 16°C - 32°C. Wbudowany uchwyt i kółka umożliwią przestawianie urządzenia z pokoju do pokoju. 

Konstrukcja 4 w 1: Nasz klimatyzator oferuje 4 tryby pracy, w tym chłodzenie, grzanie, osuszanie powietrza oraz funkcję wentylatora, co sprawia, że można używać go przez cały rok. Dodatkowo urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości w trybie wentylatora, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

3 sposoby sterowania: Przyciski na obudowie i wyświetlacz LED umożliwiają łatwe sterowanie klimatyzatorem. Dołączony do zestawu pilot pozwala użytkownikom na swobodne kontrolowanie urządzenia z odległości do 5 metrów. Co więcej, klimatyzator można połączyć poprzez Wi-Fi, aby sterować nim za pomocą aplikacji „Smart Life”.

Tryb snu, 24-godzinny timer: W trybie snu ustawiona temperatura wzrośnie/spadnie o 1°C po 1 godzinie pracy, a następnie wzrośnie/spadnie ponownie o 1°C po kolejnej godzinie, co pomoże zapobiec wychłodzeniu/przegrzaniu organizmu. Niski poziom hałasu naszego urządzenia nie zakłóci twojego odpoczynku. Możesz też zaprogramować klimatyzator, aby wyłączył się o określonej godzinie w nocy. 

Łatwy montaż i czyszczenie: Szczegółowa instrukcja i dołączone do zestawu akcesoria ułatwiają montaż klimatyzatora. Uszczelka pasuje do większości okien przesuwnych i uchylnych. Czyszczenie wymiennego filtra powietrza jest bardzo proste - wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. 

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS

Wymiary: 44,5 x 39 x 77 cm

Wydajność chłodzenia: 14000 BTU

Wydajność osuszania: 31 l/dzień

Przepływ powietrza: 410 m3/h

Poziom hałasu: 57dB

Zakres temperatury pracy: 16°C - 32°C

Zakres regulacji łopatek klimatyzatora: 70° w górę i w dół

Maksymalny zasięg pilota: 5 m

Zalecana maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 40 m2

Długość rury klimatyzatora: 157 cm

Długość rurki odpływowej: 66 cm

Maksymalna długość/szerokość okna: 120 cm

Długość przewodu: 180 cm

Waga: 33 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Przenośny klimatyzator 4 w 1

1 x Rura klimatyzatora

1 x Złącze rury

1 x Końcówka do uszczelki okiennej 

1 x Uszczelka okienna

1 x Pilot zdalnego sterowania

1 x Rurka odpływowa

1 x Instrukcja obsługi

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski