Wczytuję dane...
Kod producenta: FP10112DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
2024,19 PLN
Opis produktu

Przenośny klimatyzator 4w1 z pilotem

Duża wilgotność powietrza w domu ma negatywny wpływ na twoje zdrowie? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. Nasz wielofunkcyjny klimatyzator 12000 BTU wyposażony jest w 4 funkcje: chłodzenia, grzania, osuszania powietrza oraz wentylatora, tak aby zaspokoić twoje różne potrzeby. Wprowadzenie go w tryb snu zapewnia odpowiednią temperaturę także w nocy. Programowanie czasu pracy, 3-stopniowa regulacja prędkości w trybie wentylatora i sterowanie klimatyzatorem przez aplikację to niezrównana wygoda użytkowania. Dołączony do zestawu pilot pozwala na kontrolowanie urządzenia bez wstawania z fotela.

Przenośny klimatyzator 12000 BTU: Nasz klimatyzator 12000 BTU zapewni ci optymalną temperaturę powietrza. Sprawdzi się w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni 35m2, pracując w zakresie 16°C - 32°C. Wbudowany uchwyt i kółka umożliwią przestawianie klimatyzatora z pokoju do pokoju. 

Konstrukcja 4 w 1: Nasz klimatyzator oferuje 4 tryby pracy, w tym chłodzenie, grzanie, osuszanie powietrza oraz funkcję wentylatora, co sprawia, że można używać go przez cały rok. Dodatkowo urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości w trybie wentylatora, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

3 sposoby sterowania: Przyciski na obudowie i duży wyświetlacz LED umożliwiają łatwe sterowanie klimatyzatorem. Dołączony do zestawu pilot pozwala użytkownikom na swobodne kontrolowanie urządzenia z odległości do 5 metrów. Klimatyzator można też połączyć poprzez Wi-Fi, aby sterować nim za pomocą aplikacji „Smart Life”.

Tryb snu, 24-godzinny timer: W trybie snu ustawiona temperatura wzrośnie/spadnie o 1°C po 1 godzinie pracy, a następnie wzrośnie/spadnie ponownie o 1°C po kolejnej godzinie, co pomoże zapobiec wychłodzeniu/przegrzaniu organizmu. Niski poziom hałasu naszego urządzenia nie zakłóci twojego odpoczynku. Możesz też zaprogramować klimatyzator, aby wyłączył się o określonej godzinie w nocy. 

Łatwy montaż i czyszczenie: Szczegółowa instrukcja i dołączone do zestawu akcesoria ułatwiają montaż klimatyzatora. Uszczelka pasuje do większości okien przesuwnych i uchylnych. Czyszczenie wymiennego filtra powietrza jest bardzo proste - wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. 

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS

Wymiary: 44,5 x 39 x 77 cm

Wydajność chłodzenia: 12000 BTU

Wydajność osuszania: 29 l/dzień

Przepływ powietrza: 410 m3/h

Poziom hałasu: 56dB

Zakres temperatury pracy: 16°C - 32°C

Zakres regulacji łopatek klimatyzatora: 70° w górę i w dół

Maksymalny zasięg pilota: 5 m

Zalecana maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 35 m2

Długość rury klimatyzatora: 157 cm

Długość rurki odpływowej: 66 cm

Maksymalna długość/szerokość okna: 120 cm

Długość przewodu: 180 cm

Waga: 31 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Przenośny klimatyzator 4 w 1

1 x Rura klimatyzatora

1 x Złącze rury

1 x Końcówka do uszczelki okiennej 

1 x Uszczelka okienna

1 x Pilot zdalnego sterowania

1 x Rurka odpływowa

1 x Instrukcja obsługi

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski