Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70812
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
844,00 PLN
Opis produktu

Przenośny grill ogrodowy z bocznym stołem

Nasz grill węglowy przeznaczony jest na wszelkiego rodzaju imprezy na świeżym powietrzu. 
Jego żelazna konstrukcja sprawia, że jest odporny na korozję i niezwykle trwały. Jego przestronne wnętrze zapewnia mnóstwo na przygotowywanie najróżniejszych potraw. Doskonale sprawdza się do podgrzewania, rozmrażania i izolowania żywności, a także do grillowania. Temperaturę jego wnętrza można wygodnie dostosować przy pomocy bariery powietrza w zależności od zapotrzebowania. Wysokość komory węglowej można również regulować za pomocą uchwytu, podnosząc ją na wysokość 17 cm. 
Do zestawu z grillem dołączony jest również mały stolik, który zapewnia dodatkową przestrzeń. Ponadto całość została wyposażona w kółka, które ułatwiają przemieszczanie po podwórku, zwiększając komfort użytkowania. 
Różne obszary: Do dyspozycji są dwa główne obszary grilla. Jedna przestrzeń o pojemności 3,2L służy do podgrzewania, rozmrażania i izolowania żywności, a większa 6L do smażenia. Pozwala to przygotować posiłek dla maksymalnie 8 osób. Do zestawu dołączony został również boczny stolik, który zapewnia dodatkową przestrzeń. 
Łatwa kontrola temperatury: W przeciwieństwie do tradycyjnych grilli, w naszym grillu węglowym można regulować temperaturę poprzez dopływ powietrza, a wysokość komory węglowej podlega regulacji za pomocą uchwytu. Do tego, podwójny termometr wskazuje aktualną temperaturę wnętrza. 
Bezpieczne użytkowanie: Pojemnik na popiół można łatwo wyjąć i wyczyścić. Ponadto do środka można bez problemu dodawać węgiel. Specjalny uchwyt jest odporny na ciepło, dzięki czemu zapobiega przypadkowym oparzeniom. 
Solidna i stabilna konstrukcja: Nasz grill wykonany został z solidnego żelaza, dzięki czemu jest bardzo stabilny i wytrzymały. Ponadto jego lakierowana powierzchnia zapewnia doskonałą odporność na korozję oraz uszkodzenia. Prosty montaż i wygodne użytkowanie: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji montaż jest prosty i szybki. Grill jest również wyposażony w dwa kółka, które ułatwiają jego przemieszczanie.

Dane szczegółowe

Materiał: stal, tkanina Oxford

Kolor: czarny

Wymiary: 120,6 x 68,2 x 107,3 cm

Rozmiar przestrzeni grzewczej: 53 x 24 cm

Wielkość przestrzeni do grillowania: 57 x 42 cm

Maksymalny udźwig stolika: 5 kg

Waga: 25,87 kg

Paczka z produktem zawiera: 

  • 1 x grill węglowy 
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski