Wczytuję dane...
Kod producenta: MU70013DE-BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
476,00 PLN
Opis produktu

Przenośne cyfrowe pianino 61 klawiszy

Nasze przenośne 61-klawiszowe pianino cyfrowe jest idealnym instrumentem muzycznym dla początkujących i średnio zaawansowanych. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości stopu aluminium oraz sylikonowych klawiszy, zapewniając doskonałą wytrzymałość i trwałość przez lata użytkowania. Funkcja edukacyjna zapewnia łatwą i przyjemną naukę utworów, a funkcja Bluetooth przydaje się, do grania razem z dowolnym podkładem muzycznym. Ponadto sprzęt wyposażony został w gniazdo na słuchawki, mikrofon, MIDI, oraz pedał sustain. Wbudowane 128 rytmów, 128 brzmień i 20 utworów demo zapewnia doskonałe rozbudowanie i różnorodność muzyczną, pozwalając na kreatywną zabawę. Wbudowana bateria pozwala na grę przez 12 godzin. Do zestawu dołączamy specjalną torbę, która zapewni doskonałą ochronę podczas transportu instrumentu.

Rozbudowany interfejs użytkownika i szeroki zakres funkcji: Funkcja MIDI pozwala na podłączenie komputerów, smartfonów i innych urządzeń w celu uzyskania lepszych wrażeń podczas gry. 128 rytmów, 128 brzmień i 20 utworów demo zapewnia doskonałe rozbudowanie i różnorodność muzykalną, pozostawiając miejsce na kreatywność. Dodatkowo, akordy, transpozycja, metronom, perkusja i klawisze nagrywania spełniają bardziej zaawansowane wymagania.

Duże i ważone klawisze zapewniają płynną i bezpieczną grę: Klawiatura wyposażona została w duże ważone klawisze, o stosunku odwzorowania z fortepianem 1:1. oferują one wygodny nacisk i zapewniają równomierną głębokość. Wykonane z trwałego tworzywa ABS, zapobiegają przypadkowemu poślizgowi podczas gry i w rezultacie zanikaniu tonów, zapewniając długotrwałe i czyste brzmienie.

Ulepszony dźwięk i regulacja dynamiki: W porównaniu do innych wersji, model ten posiada ulepszoną funkcję dynamicznej regulacji, którą można łatwo włączyć poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Transpose+. Dzięki różnorodnej dynamice mogą powstać niepowtarzalne utwory fortepianowe.

Bezpieczny materiał i długi czas pracy:  Wysokiej jakości stop aluminium zapewnia niezawodną konstrukcję o długiej żywotności. Silikonowe klawisze zmniejszają ryzyko uszkodzeń. Po ok. 4-godzinnym procesie ładowania za pomocą ładowarki lub kabla USB podłączonego do komputera czas pracy urządzenia na baterii wynosi 12 godzin.

Przenośna torba ułatwiająca transport i przechowywanie: Praktyczna torba dołączona do zestawu jest nie tylko idealna do przechowywania klawiatury, ale także dzięki wodoodpornej i wytrzymałej tkaninie oxford umożliwia łatwy i bezpieczny transport.

Dane szczegółowe

Materiał klawiatury: ABS, stop aluminium

Wymiary klawiatury: 88,5 x 18 x 6,5 cm

Wymiary futerału: 90,5 x 19 x 7 cm

Napięcie wejściowe fortepianu: 500 MV

Napięcie ładowarki: 220 V

Czas ładowania: 4 godziny

Czas pracy po pełnym naładowaniu: 12 godzin

Waga brutto: 5 kg

Zalecany wiek: 3 lata+

W zestawie

1 x pianino cyfrowe z 61 klawiszami

1 x torba

1 x ładowarka

1 x pedał sustain

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski